Aloe Jel

Aloe Jel

Ürün bileşimi: Aloe jeli, curacao aloe suyu, hyaluronik asit, ß-dekstran, allantoin, dipotasyum glisirhizat.
Ambalaj standardı: 50 g
Nasıl kullanılır: Temizlenmiş cilt bölgesini yıkayın, havluyla silin, jel uygulayın. Sadece harici kullanım içindir!

Aloe Phoenix Jelin hiçbir yan etkisi yoktur, hormon, esans, boya içermez. Sadece doğal aromatik maddeler içerir. Cilt için kesinlikle güvenlidir, tahrişe ve alerjiye neden olmaz. Her yaş ve cilt tipi için uygundur.

Kuru ciltler, yanıklar, kesikler, cilt iltihabı için ayrıca antibakteriyel krem olarak harici kullanım için tavsiye edilir. 

Cildin kurumasını önler, besinlerin cilt tarafından emilmesini destekler, cildi nemlendirir.

Yara iyileşmesini hızlandırır, hücre çoğalmasını ve bölünmesini hızlandırır, cildi parlaklaştırır.

Cildin elastikiyetini arttırır, cildin yaşlanma sürecini yavaşlatır, su moleküllerini korur;

Kan dolaşımını uyarır, kadınlarda doğum sonrası çatlakları giderir, cilt hücrelerini korur.

Ürün hakkında

Jel antibakteriyel, antienflamatuar, analjezik ve koku giderici etkilere sahiptir, alerjik cilt reaksiyonlarını ortadan kaldırır ve dekoratif kozmetik kullanırken cilt tahrişini önler.

Aloe Jel, Aloe Curacao bitkisel aktif maddeleri ve özel nemlendirici bileşimi içerir, orijinal tarifi sayesinde cilt rahatsızlığını ortadan kaldırır. Cildi besler ve nemlendirir, su moleküllerini tutar, yapışkan ve yağlı cilt hissini giderir, pürüzsüzlüğü ve elastikiyeti geri kazandırır, cilde ışıltı verir. Bu ürünü kullanarak, cildin olağanüstü pürüzsüzlüğünü, temizlik ve serinlik hissini hissedeceksiniz. Bu, tüm gün boyunca size iyi bir ruh hali verecek bir duygudur.

Ürün Özellikleri

  • Anestezi. Yanık ve kesiklerin iyileşmesini hızlandırır. Akne, sivrisinek ısırıkları ve diğer böcekler üzerinde olumlu etkisi vardır. Yara ve yara izi oluşumunu engeller.

  • Ferahlatıcı etki. Cildin kurumasını engeller. Güneş hasarı sonrası cildi onarır. Yumuşatır, nemlendirir, beyazlatır. Ultraviyole ışınlarının olumsuz etkilerini ortadan kaldırır. Cilt hücrelerini korur. Hücrelerin çoğalmasını ve bölünmesini hızlandırır. Yara iyileşmesini hızlandırır.

  • Antibakteriyel, analjezik, antiinflamatuar etkisi vardır. Detoksifiye eder ve koku giderir. Oksidasyonu önler. Yan efektleri olmayan bir kremdir. Kimyasal tahrişi ve alerjileri ortadan kaldırır. Yaşlılık lekelerini giderici etkisi vardır. Güneşe maruz kalmaktan korur. Yaraları ve yanıkları iyileştirmek için mükemmel bir çare.

  • Kırışıklık yumuşatma. Cildin yaşlanma sürecini yavaşlatır. Cildin nemi tutma yeteneğini arttırır. Cildi nemlendirir. Kan dolaşımını uyarır. Cildin besinleri emmesine yardımcı olur. Cilt elastikiyetini artırır. Kadınlarda doğum sonrası çatlakları ortadan kaldırır.

 

 

Jel “Aloe” bileşenlerinin etkisi

1. Aloe Jel:

Aloe Curacao bitkisel etken maddeleri ve özel nemlendirici bileşimi içerir, orijinal formülasyonu sayesinde cilt rahatsızlığını ortadan kaldırır. Cildi besler ve nemlendirir, su moleküllerini tutar, yapışkan ve yağlı cilt hissini giderir, pürüzsüzlüğü ve elastikiyeti geri kazandırır, cilde ışıltı verir. Bu ürünü kullanarak, cildin olağanüstü pürüzsüzlüğünü, temizlik ve serinlik hissini hissedeceksiniz. Bu, tüm gün boyunca size iyi bir ruh hali verecek bir duygudur.

2. Aloe Curacao Suyu:

TCM teorisine göre gıda ve ilaç birdir. Aloe polisakkaritleri, polifenoller, amino asitler, vitaminler, mineraller, organik asitler gibi hem dıştan hem de içten iyileştirici etkisi olan maddeler içerir. Bu bileşenler cildinizi daha sıkı ve yumuşak yapar. Cildi nemlendirir, nemlendirir ve nazikçe beyazlatırlar. Ayrıca güneş ışığının olumsuz etkilerinin etkilerini ortadan kaldırır, yanık ve kesiklerden sonra cildin hızlı iyileşmesine katkıda bulunurlar. Sivilce ve sivrisinek ısırıklarında etkilidir. Ayrıca yaraların iyileşme sürecini hızlandırarak yara izi oluşumunu engellerler.

3. Hyaluronik Asit:

Organik dokulardaki doğal su dengesini ve vücudun sıvı içeriğini koruyan ileri teknoloji biyomühendislik ürünü bir üründür. Cildin nemi tutma yeteneğini arttırır, kan dolaşımını uyarır, besinlerin cilt tarafından emilimini arttırır, kırışıklık oluşumunu engeller, cilt elastikiyetini arttırır ve yaşlanma sürecini engeller. Cildin durumunu olumsuz etkileyen ultraviyole ışınlarının ve serbest oksijen radikallerinin olumsuz etkilerine karşı direnir, cilt hücrelerinin üreme ve bölünme sürecini hızlandırır, Yara iyileşmesini hızlandırır. Doğumdan sonra karın bölgesindeki çatlakların giderilmesine yardımcı olur.

4. β-dekstran:

Yayla yulaflarından elde edilir. Bu madde cilde etkili bir şekilde nüfuz edebilir, kolajen proteini üretimini uyararak cildin yenilenmesini hızlandırır. Kırışıklıkları yumuşatır, ultraviyole radyasyonu önler, cilt hücrelerini korur.

5. Allantoin:

Tıp, kozmetik, tarım ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılan hassas bir kimyasaldır. Dezenfektan, analjezik ve antioksidan etkiye sahiptir. Cildin nemini ve yumuşaklığını korur, hücre büyümesini hızlandırır, yara iyileşmesini hızlandırır, keratinin fizyolojik etkilerini yumuşatır. Yaraları ve ülserleri iyileştirmek için mükemmel bir ilaçtır.

6. Dipotasyum glisirizat:

Meyan kökünün bitkisel özü. Antibakteriyel, antiinflamatuar bir içeriktir. Hoş olmayan kokuyu giderir, detoksifiye eder, kokuyu giderir. Yan etkisi yoktur. Kimyasallarla cilt tahrişini ve alerjik cilt reaksiyonlarını önler. Yaşlılık lekelerini giderir. Güneş koruması vardır.

Kleopatra’nın büyülü banyosu.

Efsaneye göre Mısır hükümdarı Kleopatra’nın yabancılardan gizlenmiş gizli bir sihirli havuzu vardı. Her seferinde, tam gece yarısında, Kleopatra ay ışığının altında zümrüt rengi dalgalarında güneşlenirdi. Günden güne, yıldan yıla, Kleopatra’nın görünümü her zaman güzel kaldı ve insanlar artık hükümdarın yaşını belirleyemedi. İnsanlar bu havuzu ancak Mısır imparatorluk hanedanı düşüşe geçtikten sonra öğrendi ve Aloe suyunun onu dolduran “sihirli” sıvı olduğu ortaya çıktı.

***

Gel “Aloe”

Product composition: Aloe gel, curacao aloe juice, hyaluronic acid, ß-dextran, allantoin, dipotassium glycyrrhizate.
Packing standard: 50 g.
Shelf life: 36 months.
Storage method: At room temperature.
How to use: Wash clean treated area of ​​skin, wipe with a towel, apply gel. Attention! For external use only!

Aloe Fohow gel has no side effects, it does not contain hormones, essences, dyes. It contains only natural aromatic substances. Absolutely safe for the skin, does not cause irritation and allergies. Suitable for all ages and skin types.

Prevents drying of the skin, promotes the absorption of nutrients by the skin, moisturizes the skin. Accelerates wound healing, accelerates cell reproduction and division makes the skin radiant ;Increases skin elasticity, slows down skin aging processes, preserves water molecules. Stimulates blood circulation , eliminates postpartum stretch marks in women , protects skin cells.

About the product

Fohow gel has antibacterial, anti-inflammatory, analgesic and deodorizing effects, eliminates allergic skin reactions, and prevents skin irritation when using decorative cosmetics.

Aloe Gel contains herbal active ingredients Aloe Curacao and a special moisturizing composition, thanks to the original recipe eliminates skin discomfort. Nourishes and moisturizes the skin, retains water molecules, removes the feeling of sticky and oily skin, restores smoothness and elasticity, makes the skin radiant. Using this product, you will feel a feeling of cleanliness and coolness, extraordinary smoothness of the skin. This is a feeling that will give you a good mood for the whole day.

Cleopatra’s magical bath.
According to legend, the divinely beautiful Egyptian ruler Cleopatra had a secret magical pool hidden from strangers. Every time, exactly at midnight, Cleopatra basked in its emerald waves, under the moonlight. Day after day, year after year, the appearance of Cleopatra remained invariably beautiful, and people could no longer determine the age of the ruler. Only after the imperial dynasty of Egypt fell into decline did people learn about this pool, and Aloe juice turned out to be the “magic” liquid that filled it.

Product Features

  • Anesthesia. Accelerates the healing of burns and cuts. It has a positive effect on acne, mosquito bites and other insects. Prevents the formation of scars and scars.
  • Refreshing effect. Prevents drying of the skin. Repairs skin after sun damage. Softens, moisturizes, whitens. Eliminates the negative effects of ultraviolet rays. Protects skin cells. Accelerates the reproduction and division of cells. Accelerates wound healing.
  • Antibacterial, analgesic, anti-inflammatory effect. Detoxifies and deodorizes. Prevents oxidation. No side effects. Eliminates chemical irritation and allergies. It has a resolving effect in relation to age spots. Protects from sun exposure. An excellent remedy for healing wounds and burns.
  • Wrinkle smoothing. Slows down the aging process of the skin. Increases the skin’s ability to retain moisture. Moisturizes the skin. Stimulates blood circulation. Helps skin absorb nutrients. Increases skin elasticity. Eliminates postpartum stretch marks in women.
Open chat
WhatsApp
Merhabalar👋
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?