EL İKSİR

EL İKSİR

Ürün 10’dan fazla bileşen içerir: Bağışıklık düzenleyici özelliği ile çok yönlü bir besin desteğidir.

Yüksek teknolojiler sayesinde hammaddelerin aktif bileşenleri üründe tamamen korunur ve vücut tarafından kolayca emilir. Fohow Elixir onarıcı sağlık beslenmesi için kesinlikle doğal bir üründür.

Bağırsakları temizler, vücuttan toksinleri uzaklaştırır, kandaki yağları ve lipidleri uzaklaştırır. Vücuttaki çeşitli toksik maddeleri emer ve uzaklaştırır, kan viskozitesini azaltır, YIN ve YANG dengesini geri kazandırır ve asit-baz dengesini normalleştirir.

El iksir kullanımı ile vücutta tam bir temizlik yapılır, çeşitli organ ve sistemlerin yetersizlikleri giderilir. Bu ürün hiçbir kimyasal bileşen, hormonal madde içermez.

Ürün bileşimi: Aloe Curacao, oligosakkaritler, kitin, krizantem, ginkgo yaprağı ekstresi, Auricularia kulağı (kara ağaç mantarı), Lingzhi, Çin Kordiseps ekstresi, vb.
Ambalaj standardı: 30 ml’lik 4 şişe.

Uygulama Şekli: Önerilen doz, günde 2 kez yemeklerden yarım saat önce 1/3 şisedir. Önce ağız gargarası yapılmalı ve ekstrat yutulmadan ağızda 20-30 saniye bekletilmelidir.

Ekstrat komplex bir etkiye sahiptir, yavaş yavaş çözülür. Toksinleri kandan ve gastrointestinal sistemden uzaklaştırır. Bu nedenle 10-15 gün boyunca bir kür uygulamak gerekir.
Etkiyi iyileştirmek için 3-5 günlük bir aradan sonra ikinci bir kür önerilir.

Ürün, kabızlık ve hiperlipemiden muzdarip olanlar için de önerilir.

Gastrointestinal sistem iltihabı ile akne oluşumu, yaşlılık lekeleri gibi sorunlarda da tedavi edici etkisi vardır.

Elixir ürünün üç ana etkisi vardır:

 1. Bağırsakları temizler;
 2. Toksinlerin vücudunu temizler;
 3. Kandaki fazla lipidleri temizler.

 

 

Ürün Özellikleri

 • İlk dozdan 2-3 saat sonra, bağırsaklarda durgun dışkı parçalanmaya başlar, karında sesler ve gaz emisyonlarının eşlik edebileceği bir reaksiyon başlar.
 •  
 • Ürünü kullandıktan 2-3 gün sonra, bağırsak duvarlarından durgun dışkı ayrılır. Bağırsakları boşaltma isteği sonucu çok hoş olmayan bir kokuya sahip oldukça büyük siyah dışkı görülebilir.
 • Başlanıgçtan sonraki 4-10 gün içinde, bağırsaklarda ve midede enflamatuar süreçlerle ilgili belirgin iyileşmeler olur, ağız kokusu kaybolur, kabızlık ve ishal yavaş yavaş normale döner. Dışkı normal, yumuşak, bir şekle sahip olur Dışa doğru sanki bir yapıştırıcı benzeri madde tabakasına benzer. Aynı zamanda kandaki yağların parçalanma süreci başlar; kanın yoğunluğu ve viskozitesi azalır, kan dolaşımı yavaş yavaş normalleşir ve toksinlerin vücuttan atılması hızlanır.
 • 2 – 3 kür sürecinde gastrointestinal sistemin işlevleri gözle görülür şekilde normalleşir, akıntı düzenli hale gelir, doğal ve kolay bir şekilde gerçekleşir. Kabızlık ve toksin birikiminden kaynaklanan cilt pürüzlülüğü yavaş yavaş kaybolur, ten rengi düzelir, pembeleşir, ağızdan gelen koku normalleşir, lekeler, akne, kızarıklıklar yavaş yavaş kaybolur.

 

EL İKSİR BİLEŞENLERİ:

1. Aloe Curacao Jeli:

İyileştirici etkisi olan polisakkaritler, polifenoller, amino asitler, vitaminler, mineraller, organik asitler vb. içerir. Bu bileşenler cildinizi daha sıkı ve yumuşak yapar. Yanık ve kesiklerden sonra cildin hızlı iyileşmesine katkıda bulunur, yaraların iyileşmesini hızlandırır, iz oluşumunu engeller.

2. Oligosakkaritler :

Yüksek kaliteli suda çözünür diyet lifleridir. Yararlı bağırsak mikroflorasını aktive ederler, gastrointestinal sistemin işlevini iyileştirir, kandaki kolesterol seviyesini düşürür, kolon kanserini önlemek için kullanılır, vücut tarafından vitamin üretimini teşvik ederler.

3. Ginkgo Yaprağı Ekstresi:

Ginkgo yaprağı ekstresi, 25 çeşit patojenik mantara karşı %92 etkinlikle etkilidir.
Ginkgo, bunama sendromunu önler, beyin damarlarındaki kan hacmini arttırır, trombosit birikimini ve kan pıhtılarının oluşumunu engeller. Bu nedenle anjina pektoris ve miyokard enfarktüsüne karşı etkili bir koruma sağlar. Bağışıklığı arttırır, serbest radikalleri yok eder, kanser önleyici etkiye sahiptir, karaciğeri korur. Ayrıca bronş daralmasını önler, bronşiyal astımı vs. önler
(Dünyadaki ginkgo kaynaklarının %70’i Çin’de bulunur ve tıbbi ürünler arasında ihracatta ginkgo ürünleri ilk sırada yer alır.)

4. Auricularia auricularis (Ağaç mantarı):

Auricularia, bol miktarda protein, az miktarda yağ içeren, mineraller ve bitkisel lifler açısından zengin, iyi bilinen bir vejetaryen gıda ürünüdür. İç kaynaklı yabancı maddeler üzerinde (böbrek taşları, safra taşları, mesane taşları, bağırsak taşları vb.)eritici ve nötralize edici etkisi vardır.

Auricularia, koroner hastalıklar, serebral apopleksi, serebral damarların trombozu, ateroskleroz, hipertansiyon vb.gibi hastalıkları önlemede tavsiye edilir.

Bileşimindeki özel bitki koloidal maddeleri, yağların vücut tarafından emilmesini etkili bir şekilde engeller. Kanser önleyici etkiye sahiptir, kilo vermeyi destekler. WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından önerilen sağlıklı yiyecekler grubundadır.

5. Abrus:

Vücudun hidrasyonunu destekler. Karaciğeri temizler, akciğerleri nemlendirir, dalağı ve pankreası iyileştirir.

6. Krizantem:

Tadı acı ile tatlımsı, ekşi. Krizantem karaciğeri temizler, toksinleri nötralize eder, iltihabı giderir.

7. Cordyceps Mantarı Çin Özü:

Ginseng ve boynuzların yanı sıra cordyceps de “Üç Çin incisine” dahildir. Kordiseps geleneksel Çin tıbbı ve farmakolojisinin bir incisidir, çünkü hem bir hayvan hem de bir bitkidir. Geleneksel olarak, “böcek otu” olarak adlandırılır. Cordyceps sinensis’in yaşam döngüsü, yaz ve kış aylarında olduğu gibi yer altında ve yer üstünde gerçekleşir.

Çin Halk Cumhuriyeti “Beng-cao-shi-i” şifalı otlar ve bitkilerin ilaç koleksiyonu şöyle diyor: “Cordyceps mantarı iki meridyene nüfuz eder: Akciğerler ve böbrekler. Yüzlerce eksikliği giderir!” Kordiseps uzun zamandır öksürük ve astım, böbrek yetmezliği ve genel uyuşukluk tedavisinde kullanılmaktadır. Bronşit, kronik kalıcı öksürük, vücudun genel zayıflığı, hastalıklara duyarlılık, erkek iktidarsızlığı vb. İle özellikle çarpıcı bir etki gözlendi.

Eski Çin klasik tıbbi kaynakları, kordiseps hakkında oldukça fazla bilgi içeriyor. Örneğin, “Çin Konsolide Farmakopesi”nin yazdığı şey şudur: “Cordyceps tatlı ve kalitelidir; akciğerler ve böbrekler üzerinde faydalı bir etkiye sahiptir, tohumu ve kemik iliğini onarır, kanamayı durdurur, balgamı giderir.

“Modern Uygulamalı Farmakoloji”: “Tüberküloz, bunama, kronik öksürük, astım, hemoptizi, gece terlemeleri, istemsiz terlemeyi tedavi eder. Ayrıca anemi, birçok türde yetmezlikte tavsiye edilmektedir.

8. Kitosan:

Kitosan, pozitif elektrik yükü (katyonlar) taşıyan, hayvan kaynaklı bir diyet lifidir. Kitosan, doğada önemli fizyolojik fonksiyonlarını belirleyen tek alkali polisakkarittir. 1991 yılında ABD ve Avrupa’daki birçok beslenme kuruluşu, proteinler, yağlar, şekerler, vitaminler ve minerallerin yanında, insan sağlığı için gerekli olan “yaşamın altıncı unsuru” olan kitosan adını vermiştir.

Kitosan bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur, kanser hücrelerinin büyüme hızını azaltır, kan basıncını, kan şekerini, kan yağlarını düşürebilir. Vücudu kirleten toksinleri, pestisitleri, kimyasal boyaları ve diğer zararlı maddeleri etkili bir şekilde vücuttan uzaklaştırır.

Kitosan, ağır metallerin tuzları (iyonları) ile kararlı kimyasal bileşikler oluşturabilir. Ayrıca kitosan, yağ asitleri ile reaksiyona girer ve stabil bileşikler oluşturur, bu tür karmaşık bileşikler sırayla yağ maddelerini vücut içine absorbe edebilir, bu nedenle kitosan insan vücudunda emilmez. Böylece insan vücudunun iç ortamının yağları ve ağır metalleri kitosan ile atılır. Bu nedenle obezite ve kardiyovasküler hastalık, serebral vasküler hastalık vb. önlemek için kullanılabilir.

UYARI: EL İKSİR Gıda takviyesi bir ilaç değildir. Buradaki bilgiler uluslararası ülkelerdeki ürünün faydaları hakkında genel derlenmesi sonucu oluşmuştur. Türkiye’de yasal prosedür gereği sadece bir gıda takviyesidir.

Not: Bu ürün bir gıda takviyesi oluo yurtdışından getirtilmektedir. Buradaki bilgiler ilgili ülkenin yasalarına uygun olarak yayınlanan bilgilerdir.

***

Elixir “Sanqing Phoenix”

Product composition: Aloe Curacao, oligosaccharides, chitin, chrysanthemum, ginkgo leaf extract, Auricularia ear (black tree fungus), Lingzhi, Chinese Cordyceps extract, etc.
Packing standard: 4 bottles of 30 ml.
Shelf life: 18 months.
Way of storage: In any dry place, the opened bottle – in a cool dark place
Method of application: Recommended dosage – 2 times a day half an hour before meals, 0.6 – 1 bottle.

The tool has a cumulative effect, gradually dissolves and removes toxins from the blood and gastrointestinal tract, so a course application is required for 10-15 days.
To improve the effect, a second course is recommended after a break of 3-5 days.

Product composition: Aloe Curacao, oligosaccharides, chitin, chrysanthemum, ginkgo leaf extract, Auricularia ear (black tree fungus), Lingzhi, Chinese Cordyceps extract, etc.
Packing standard: 4 bottles of 30 ml.
Shelf life: 18 months.
Way of storage: In any dry place, the opened bottle – in a cool dark place
Method of application: Recommended dosage – 2 times a day half an hour before meals, 0.6 – 1 bottle.

The tool has a cumulative effect, gradually dissolves and removes toxins from the blood and gastrointestinal tract, so a course application is required for 10-15 days.
To improve the effect, a second course is recommended after a break of 3-5 days.

Indications and doses

 • From 0.6 bottle to 1 bottle 2 times a day, 30 minutes before meals;
 • 10 days is one course of admission (usually);
 • For effect, take a break between courses (3 days);
 • The course of purification is at least 15 days.
 • It is recommended to take with Rose Phoenix Paste.
  Note: you can start taking the drug with smaller doses, subject to the observed effect during the first week.

The product is recommended for those suffering from obstipation and hyperlipemia; with inflammation of the gastrointestinal tract; with the formation of acne, age spots. A guarantee of complete cleansing of the body and the removal of toxins, especially when using the elixir together with Rose Phoenix fruit paste. Elixir “Sanqing Phoenix” for oral use has three main effects:

 1. cleans the intestines;
 2. cleanses the body of toxins;
 3. cleanses the blood of excess lipids.

Product Features

 • Within 2-3 hours after the first dose, stagnant feces begin to break down in the intestines, a reaction begins, which may be accompanied by sounds in the abdomen and gas emissions.
 • Within 2-3 days of using the product, stagnant feces detach from the intestinal walls, there is an urge to empty the intestines (liquid stools), rather large black feces with a very unpleasant odor.
 • Within 4-10 days of admission, there are clear improvements in relation to inflammatory processes in the intestines and stomach, bad breath disappears, constipation and diarrhea gradually normalize, the stool is normal, soft, has a shape; outwardly, as if a layer of glue-like substance. At the same time, the process of decomposition of fats in the blood begins; the density and viscosity of the blood decreases, blood circulation gradually normalizes, and the elimination of toxins from the body is accelerated.
 • Within 2 – 3 courses of admission, the functions of the gastrointestinal tract noticeably normalize, the discharge becomes regular, occurs naturally and easily; roughness of the skin, which is caused by constipation and accumulation of toxins, gradually disappears, the complexion improves, becomes pink, the smell from the mouth becomes normal, spots, acne, rashes gradually disappear, as the causes of these problems are radically resolved.
Open chat
WhatsApp
Merhabalar👋
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?