FONKSİYONEL BİOENERJİK İYİLEŞTİRİCİ UYKU SETİ

FONKSİYONEL BİOENERJİK İYİLEŞTİRİCİ UYKU SETİ

Fonksiyonel tekstil ürünleri içinde üç büyük sağlıklı yaşam felsefesi (psikoloji, davranış, diyet) dikkate alınarak üretilen sağlıklı yaşam sistemini giriş niteliğinde bir üründür. Fonksiyonel uyku setinin ekolojik denge, tıbbi bakım ve yaşlanmayı geciktirme gibi özellikleri vardır. Uyku takımı 3D üç boyutlu yapı, manyetik terapi, kızılötesi, anyon, antibakteriyel ve antialerjik fonksiyonlarına sahiptir. İnsanları çaba sarf etmeden uyku sırasında sağlıklı tutmanın en ucuz ve en kolay yoludur. Yaşam tarzınızı değiştirmeden sağlığınızı sessizce koruyabilirsiniz.

Ürün bileşimi: Malzeme: desenli ipek, %100 pamuk; Dolgu: fonksiyonel lif %100.
Saklama şekli: Normal sıcaklıkta kuru bir yerde saklayın.
Kullanım Şekli: Günlük iç çamaşırı kullanımı ile iyileşme etkisi gözlemlenir. İlk olumlu sonuçların alınması genellikle 4-5 gün sürer.

Kardiyovasküler hastalıkların önlenmesi, vücuttaki kan mikrosirkülasyonunu iyileştirir, metabolizmayı iyileştirir.

Isı dengesini destekler, serebrovasküler hastalıkları önler, yorgunluğu giderir.

Bağışıklık sistemini güçlendirir, vücudun fiziksel durumunu geri yükler, yorgunluğu giderir.

İltihap önleyici etkiye sahiptir, doğal ısı yalıtımı sağlar, gerginliği giderir.

Ürün hakkında:

Bu ürün, yüksek kaliteli, sağlığı iyileştirici fonksiyonel malzeme ve özel bir teknoloji kullanılarak yapılmıştır. Şirketin son derece bilimsel gelişimi, tekstil endüstrisi, malzeme bilimi, tıp ve biyoloji vb. alanlarındaki en son başarıların eşsiz bir alaşımıdır. Ürün, doğadan aglütinasyon yoluyla sürekli olarak manyetik ışık dalgaları (yaşam ışınları) üretir. 4-14 mikron dalga boyu. Normal insan vücut sıcaklığında iç çamaşırı, çevreden gelen enerjiyi emer ve düzenler ve onu sürekli olarak insan vücuduna yönlendirir, böylece vücuttaki hücreleri ve su moleküllerini harekete geçirir, yerel kan dolaşımını iyileştirir, metabolizmayı normalleştirir ve bağışıklık fonksiyonunu arttırır.

Fonksiyonel nevresim takımı size sadece kaliteli bir uyku sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda modern bilimin harikalarını ve başarılarını gözler önüne sererek, uyku sırasında size tamamen dinlenme ve rahatlama fırsatı verecektir. Bu kadar sağlıklı ve kaliteli bir uyku size güvenilir bir önleme sağlayacak ve hipertansiyon, felç, romatoid artrit, tümörler, ekstremitelerde soğuk algınlığı ve bozulmuş kan mikrosirkülasyonu ile ilişkili diğer birçok hastalığın yardımcı tedavisinin bir aracı haline gelecek ve kolayca ve rahat bir şekilde iyileşmenize yardımcı olacaktır.

Ütü önerileri:


Nevresimlerin orta sıcaklıkta (130°-140°) ütülenmesi gerekir, ütünün
sıcaklığı daha yüksekse bu kumaşın yanmasına kadar zarar verebilir
Ütü, kumaşla doğrudan temas etmemelidir, çünkü
bu kumaşın solmasına neden olabilir. Ütüleme sırasında su spreyi de kullanmamalısınız çünkü bu ıslak noktalara yol açabilir.

Not:
Yastık kılıfı ve nevresim manyetiktir, üzerine saat, cep telefonu, kredi kartı ve kolayca mıknatıslanabilecek diğer eşyaları koymayın, bu ürünün fonksiyonel özelliklerini olumsuz etkileyebilir. Vücutta kalp pili, metal implant ve diğer metal nesneler bulunan kişiler dikkatli kullanmalıdır.

Kimler kullanmamalı?

1.Hipertiroidi olan hastaların bu ürünü kullanmaları önerilmez. Kan dolaşımını uyardığı için bu hastalıktan muzdarip insanlar üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir.
2. Ürünler, akciğer tüberkülozu olan hastalar için önerilmez.
3. Fonksiyonel yataklar, akut kanaması olan kişiler tarafından kullanılmamalıdır.

Nevresim Fonksiyonları

Ürün şu etkiye sahiptir: uyku sırasında vücudun ürettiği ısının doğal izolasyonunu sağlar, terin yatağın kumaşına girmesini engeller, vücudun termal dengesini korur, sinirliliği giderir ve kişinin geri dönmesine yardımcı olur.


Fonksiyonel nevresim takımının işlevleri:


1.İnsan vücudundaki kan mikrosirkülasyonunu önemli ölçüde iyileştirir. Vücutta bozulmuş kan mikrosirkülasyonu ile ilişkili birçok hastalık için etkili bir profilaksi ve yardımcı bir tedavidir. Örneğin, kardiyovasküler hastalık, serebrovasküler hastalık, romatoid artrit, diyabet, tümörler, hipertansiyon ve diğer hastalıklar.
2. Vücuttaki metabolizmayı iyileştirin, yorgunluğu giderin, vücudun fiziksel durumunu düzeltin.
3. Isının birikmesine ve korunmasına katkıda bulunun.
4. Hücre aktivitesini artırın ve vücudun bağışıklığını güçlendirin.
5. Enerji kanallarını açın, ağrıyı giderin.
6. Bakteriyostatik, iltihap önleyici etkiye sahiptirler, şişliği giderirler.

7.Hormonal bozukluklar; genitoüriner sistem hastalıkları, varisli damarlar; soğuk ekstremite sendromu; kronik eklem ağrısı, şişme, bacak krampları, kalp krizi ve felç riski durumlarında iyieştirici etkiye sahiptir.

8. Kan dolaşımını uyaran ve ağrıyı azaltan statik bir masaj sağlar.

9. Anyonlar sayesinde havayı tazeler.

  • Nevresim, A yüzü: Gelişmiş reaktif boyama teknolojilerinin kullanımı, kumaşların hassas üretimi, desenin renklerinin dolgunluğunu, derinliğini tam olarak aktarmanıza, kumaşta olağanüstü pürüzsüzlük ve lüks bir görünüm elde etmenize olanak tanır. Saf pamuklu bükümlü iplik, desenin üç boyutluluğunu en iyi şekilde vurgulayan gerekli atkı yoğunluğunu sağlamak için kullanılır. Yüksek yoğunluklu çözgü iplikleri ile atkı kalınlığının gerekli kombinasyonu, ürünün özelliklerini etkili bir şekilde geliştirir.
  • Nevresim, B tarafı: Yüksek yoğunluklu ipliklerin ve yüksek yoğunluklu pamuklu saten kullanımı maksimum konfor sağlar (Malzeme enerji mineralleri ile işlenir).
  • Yatak örtüsü: Çift taraflı hacimli desenli kumaşın kullanılması, deseni en iyi şekilde vurgulamanıza ve gerekli üç boyutlu etkiyi yaratmanıza olanak tanır. Ayrıca malzemenin gerekli yumuşaklığını ve rahatlığını elde etmenizi sağlar.
  • Yorgan: Yüksek sıcaklıkta implantasyon teknolojisinin uygulanması, enerji minerallerinin malzemenin liflerine en etkili şekilde nüfuz etmesine izin verir. Bu da kızılötesi radyasyona maruz kalma alanını, sıklığını ve kalıcı ve uzun ömürlü olmasını sağlayan anyonların salınımını artırır.
  • ***

Bedding set (5 in 1)

Product composition: Material: patterned silk, 100% cotton; Filler: functional fiber 100%.
Packing standard: Sheet 245*270 cm, duvet cover 220*240 cm, pillowcase 2 pcs. 48*74 cm, duvet 220*240 cm.
Storage method: Store in a dry place at normal temperature.
How to use: The healing effect is observed with daily use of underwear. It usually takes 4-5 days to get the first positive results.

About the product

This product is made using a special technology from high-quality health-improving functional material FOHOW. The highly scientific development of the company is a unique alloy of the latest achievements in the field of textile industry, materials science, medicine and biology, etc. By agglutination from natural nature, the product continuously produces magnetic light waves (life rays) with a wavelength of 4-14 microns. At normal human body temperature, underwear absorbs and regulates energy from the environment and constantly directs it to the human body, thus activating cells and water molecules in the body, improving local blood circulation, normalizing metabolism and increasing immune function.The FOHOW functional bedding set will not only provide you with high-quality sleep, but also, demonstrating the wonders and achievements of modern science, will give you the opportunity to rest and relax completely during sleep. Such a healthy quality sleep will provide you with reliable prevention and will become a means of auxiliary treatment of hypertension, stroke, rheumatoid arthritis, tumors, cold in the extremities, and many other diseases associated with impaired blood microcirculation, helping you easily and comfortably restore health during hours of pleasant sleep.

Caring for functional underwear

Washing method:
Linen can be washed both by hand and in a washing machine.Do not use alkaline soap, washing powder, etc. during washing ; fabric softener or liquid laundry detergent can be used. The water temperature should not exceed 30°. It is not recommended to spin the laundry with a centrifuge.

Drying recommendation:
After washing the laundry, do not: wring out the laundry using the twisting method, dry the laundry indirect sunlight, use a dryer.It is necessary to shake the laundry slightly, put it in a cool, well-ventilated place.Linen should not be dried in the sun on both the inside and the outside; it is forbiddenavoid direct sunlight on the fabric, because. the light contains ultraviolet rays, which easily penetrate deep into the fabric, contribute to its yellowing, fadingand aging.

Ironing recommendations:
It is necessary to iron bed linen at a medium temperature (130°-140°), ifthe temperature of the iron is higher, this may damage the fabric up to itscharring. The iron must not come into direct contact with the fabric, as this may causethe fabric to fade. During ironing, you should also not use a water spray, because. this can lead to wet spots.

Note:
The pillowcase and duvet cover are magnetic, please do not put watches, mobile phones, credit cards and other items that are easily magnetized on them, as this may adversely affect the functional properties of the product. People with pacemakers, metal implants and other metal objects in the body should use with caution.

Contraindications:
1.Patients with hyperthyroidism are not recommended to use this product. Since it stimulates blood circulation, and this can have a negative effect on people suffering from this disease.2. Products are not recommended for patients with pulmonary tuberculosis.3. Functional bedding should not be used by people suffering from acute bleeding.

Open chat
WhatsApp
Merhabalar👋
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?