GAOSEN BESLENME TABLETLERİ

GAOSEN BESLENME TABLETLERİ

Açlıkla savaşır, kan şekerini düşürür, kan yağlarını yakar; kilo kaybını teşvik eder, bağırsak açıklığını iyileştirir, bağırsakları nemlendirir. Doygunluk hissi verir, toksinlerin atılmasını destekler, kabızlığı giderir.

Safra atılımını aktive eder, hiperlipemi ve hipertansiyondan muzdarip kişiler için tavsiye edilir, detoksifiye edicidir.

Ürün İçindekiler: Konjak sakızı, yüksek yoğunluklu kitosan, yüksek lif, spirulina, farklılaştırılmış protein.
Ambalaj standardı: 0,7 g’lık 144 tablet
Kullanım Şekli: Günde 2 defa 4 tablet yemeklerden 30 dakika önce bol ılık su ile alınız.

Ürün Hakkında

Gaosen Beslenme Tabletleri, ideal figürlerine dönmek isteyen aşırı kilolu insanlar için çok yardımcı olacaktır. Ayrıca hipertansiyon, hiperglisemi, diyabet gibi hastalıkları olan kişiler için de faydalıdır. Gaosen tabletleri birçok faydalı elementten oluşur. Spirulina, meyvelerden elde edilen doğal lif, yüksek yoğunluklu kitosan, konjak sakızı.

Gaosen Beslenme Tabletleri, insan vücudunun sağlıklı kalması için ihtiyaç duyduğu garantili beslenmeyi sağlayan tamamen doğal bir üründür.

Yüksek lif, temizleme mekanizmasını kullanarak bağırsakları temizler, zararlı yağları “paketler” ve bunları vücuttan uzaklaştırır. Şekerlerin emilimini iyileştirir.

Güzelliğini korumaya özen gösterenler için vazgeçilmez bir gıda takviyesidir. 

Kullanım Tavsiyesi:

1. Kilo verirken: Yemeklerden yarım saat önce günde 2 defa 8 tablete kadar; bol sıvı, tercihen ılık su için.
2. Önleme için: Yemeklerden yarım saat önce günde 2 defa 4 tablete kadar.

Önerilen durumlar:

 • Obezite belirtileri olan kişiler.
 • Üç “hiper” (hipertansiyon, hiperlipemi, hiperglisemi) olan kişiler.
 • Sağlıklı bir atletik figürü korumak isteyenler.
 • Akut bir kabızlıktan muzdarip insanlar (kronİk kabızlık).

Ürün Özellikleri

 1. Kan yağlarını azaltır. Vücuda giren yüksek lifli lif, bağırsaklarda kolesterol emilimini azaltır, safra atılımını aktive eder, kolesterol seviyesini düşürür, bu da koroner kalp hastalığının ve taş oluşumunun korunmasına ve önlenmesine katkıda bulunur.
 2. Açlıkla savaşır , kilo vermeyi destekler. Konjak sakızı ve yüksek lifli lif midede şişmeye başladığında mideyi ve bağırsakları doldurmaya ve genişletmeye yardımcı olurlar. Bu, yemek yeme sürecini yavaşlatan bir tokluk hissi yaratır. Ayrıca yağların ve şekerlerin emiliminin kısmen kısıtlanmasına katkıda bulunur, vücuttaki yağ tüketimini arttırır. Diyabet hastalarının ve obezite semptomları olan kişilerin açlığı ve iştahı kontrol etmelerine yardımcı olur, bu da kilo kaybını kolayca teşvik edebilir.
 3. Kan şekerini azaltın . Vücudun gastrointestinal sistemine girdikten sonra, Konjac ve yüksek lifli lif, sünger gibi suyu emer ve jöle benzeri bir kütle oluşturur. Bu, yiyeceklerin viskozitesini arttırır, yiyeceklerden glikoz emilim sürecini yavaşlatır, tokluk hissi verir, gelen şeker miktarını azaltır, yemekten hemen sonra şeker seviyesinin yükselmesini önler.
 4. Bağırsakları nemlendirir, bağırsak açıklığını iyileştirir, toksinlerin yok edilmesini destekler. Yüksek lifli lifin insan vücuduna girmesi nedeniyle, nemi emmeye ve genişlemeye, şişmeye, bağırsağın hacmini artırmaya başlar.

Gaosen Tabletlerinin Bileşenlerinin Etkisi

Protein:

Doğal bitki bileşenlerinden elde edilen ekstrakt. İnsan vücudunda sentezlenen proteinlere yapı olarak en yakındırlar. Vücut tarafından sindirimi en kolay olan doğal bir bitkisel proteindir. Deneylerin gösterdiği gibi, farklılaştırılmış bir protein, bir kişinin aylık diyetinde% 25’e veya daha fazlasına kadar yer etmeye başladığında doğru bir beslenme düzenine geçmiş olur.

Konjac:

Düşük kalorili, yüksek lifli geleneksel bir yemek hazırlığıdır. Aynı zamanda benzersiz özelliklere sahip bitkisel bir farmasötik üründür. Konjac, “Cennet tarafından bağışlanan ilahi ilaç” olan “Gastrointestinal Sistem Temizleyici Doktoru” onursal adını aldı. Konjac’ın ana önleyici ve tedavi edici etkisi, kandaki yağ, şeker ve kolesterol içeriğini azaltmak, tümör hastalıklarında toksikozun etkilerini ortadan kaldırmak, bakteri üremesini engellemek, hümoral sıvının salınımını uyarmak ve kan stazını ortadan kaldırmaktır. 

Obezite, kabızlık, kardiyovasküler hastalık vb. semptomları olan insanlar üzerinde mükemmel bir etkiye sahiptir. Bağırsak, yemek borusu, beyin vb. kanserleri için önleyici ve yardımcı bir tedavidir. Eşsiz besin bileşenleri açısından olağanüstü zengindir. Analize göre, her 100 g’da. Konjac’ın yumrulu sapları 50 g’a kadar konjac glucomannan (KGM, KGM) içerir, ayrıca glikoz, fruktoz, şeker kamışı içerir. Son zamanlarda yapılan araştırmalar, konjakta bulunan konjac glucomannan’ın (KGM) diyabetik hastalarda şeker seviyelerini düşürmede mükemmel bir etkiye sahip olduğunu göstermiştir. İlacın maddesinin molekülleri oldukça büyük ve yüksek viskoziteye sahip olduğundan, ilaç bir bütün olarak şekerlerin emilimini kolaylaştırır, yemeklerden sonra şeker içeriğini azaltır, böylece pankreas üzerindeki yükü hafifletir. Konjac’ın toplam serum trigliseritlerini ve kolesterol seviyelerini düşürme kabiliyeti nedeniyle, hipertansiyon ve obezite semptomları olan kişilerde kullanımı mükemmeldir. şeker kamışı. 

Son zamanlarda yapılan araştırmalar, konjakta bulunan konjac glucomannan’ın (KGM) diyabetik hastalarda şeker seviyelerini düşürmede mükemmel bir etkiye sahip olduğunu göstermiştir. İlacın maddesinin molekülleri oldukça büyük ve yüksek viskoziteye sahip olduğundan, ilaç bir bütün olarak şekerlerin emilimini kolaylaştırır, yemeklerden sonra şeker içeriğini azaltır, böylece pankreas üzerindeki yükü hafifletir. 

Yüksek Yoğunluklu Kitosan:


 • Kitosan, pozitif elektrik yükü (katyonlar) taşıyan hayvansal kökenli bir diyet lifidir. Kitosan, doğada önemli fizyolojik fonksiyonlarını belirleyen tek alkali polisakkarit türüdür. İnsan vücudunun fizyolojik aktivitesi üzerinde çok güçlü bir etkiye sahiptir. 1991 yılında ABD ve Avrupa’daki birçok beslenme kuruluşu, proteinler, yağlar, şekerler, vitaminler ve minerallerin yanında kitosan’ı insan sağlığı için gerekli olan yaşamın “altıncı elementi” olarak adlandırmıştır.
 • İnsan vücuduna girdikten sonra kitosan, dışkı analizi ile gösterilen vücut tarafından pratik olarak emilmez. Bu nedenle bir tür besin lifi olarak sınıflandırılır. Gerçek besleyici liflerin kısmi özelliklerine ek olarak, kitosan ayrıca gastrointestinal sistemin fonksiyonlarını düzenleme ve iyileştirme etkisine sahiptir, mide mukozası üzerinde onarıcı ve önleyici bir etkiye sahiptir. Kitosan bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur, kanser hücrelerinin büyümesini engeller, kan basıncını, kan şekerini, kan yağlarını düşürür. Toksinleri gidermek, pestisitleri, kimyasal boyaları ve vücudu kirleten diğer zararlı maddeleri vücuttan etkili bir şekilde çıkarmak gibi belirgin bir işlevi vardır.
 • Kitosan, okyanusların derinliklerinde kurşun, bakır ve diğer ağır metalleri aramak için kullanılan ağır metallerin tuzları (iyonları) ile kararlı kimyasal bileşikler oluşturabilir (özellikle uygulanan değer – bakırı ayırarak madencilik). Ayrıca kitosan, yağ asitleri ile reaksiyona girer ve stabil bileşikler oluşturur, bu tür karmaşık bileşikler sırayla yağlı maddeleri vücut içine ekleyebilir (absorbe edebilir), bu nedenle kitosan insan vücudunda emilmez. Böylece insan vücudunun iç ortamının yağları ve ağır metalleri kitosan ile ondan uzaklaştırılır. Bu, obezite ve kardiyovasküler hastalıkların, serebrovasküler hastalıkların vb. önlenmesinde yardımcı olarak hizmet eder.
 • Yüksek yoğunluklu kitosan, gıda boyalarına karşı yüksek bir afiniteye sahiptir. Vücut içinde, deneylerin gösterdiği gibi, azo boyalar ve boya-sudan kitosan ile stabil bileşikler oluşturur, vücut tarafından emilmez ve kitosan ile birlikte atılır. Ancak kitosan diş minesini beyazlatma etkisine sahip olduğu için sakız olarak kullanılabilir.

Yüksek Lif:


 • Bitki hücre duvarı özü. Ağırlık olarak daha hafif, ancak hacim olarak daha büyük, büyük bir moleküler selülozdur. Gastrointestinal sistemde geniş bir yer kaplar, tokluk hissi yaratır, iştahsızlık; diyet, kilo verme prosedürlerini teşvik eder.
 • Yutulduğunda, bağırsak hareketliliğinin aktivitesini uyarır, sindirim sıvılarının salgılanmasını uyarır, diyabet ve kabızlığın önlenmesine yardımcı olur.
 • Çözünür selülozdan bağırsaklarda jel benzeri kütlelerin oluşumunu teşvik eder, bu da şekerlerin emiliminde yavaşlamaya yol açar, glikoz metabolizmasını arttırır. Bu, monositik hücreler üzerindeki insülin reseptör bileşiklerinin artmasına katkıda bulunur ve bu da insülin ihtiyacının azalmasına neden olur. Kan şekerini düşürmede bariz bir etkisi vardır.
 • Yüksek lifli lif, kalın bağırsağın mikroflorası tarafından birçok vitamin üretimine katkıda bulunur ve ayrıca sindirim sistemi yoluyla vücuttan patojenik toksinlerin atılmasına yardımcı olur.

Spirulina:

Doğal kökenli tanıdık bir yeşil alg türüdür. Besin açısından zengin en sağlıklı gıdalardan biridir.


 • %60-70’e kadar yüksek kaliteli protein, az miktarda yağ ve karbonhidrat (şeker) içerir. Mükemmel bir onarıcı beslenme ürünü, diyabetten kurtulmak için ideal bir ürün.
 • Yağ metabolizmasını teşvik ederek fazla kiloları ortadan kaldıran yağ giderici Y-linolenik asit içerir. Kan pıhtılarının önlenmesi, kardiyovasküler hastalıklar, serebrovasküler hastalıklar ile etkili mücadele; kilo kaybını teşvik eder.
 • Detoksik etkisi olan alkali yapıdaki maddeler – klorofil vb. – içerir. Midedeki alkali dengesini düzenler, gastrointestinal ülser semptomları olan hastalarda gastrointestinal sistemi korur. Bilimsel çalışmalar, vücut pH’ındaki her 0.1 fraksiyon artışı için insülin kullanımının da %75 arttığını göstermektedir.
 • Vücut tarafından sentezlenmeyen 8 amino asit, birçok eser element içerir; yorgunluğu giderir, beyin hücrelerinin aktivitesini geri kazandırır, vücudun bağışıklığını arttırır.
 • Sağlıklı cildi desteklemek için SOD ve diğer besleyici antioksidanları içerir. Serbest radikallerin hücreler üzerindeki zararlı yıkıcı etkilerini yavaşlatın; yaşlanma süreçlerinin ve kronik hastalıkların önlenmesidir.

Farklılaştırılmış Protein:

Doğal bitki bileşenlerinden elde edilen ekstrakt. İnsan vücudunda sentezlenen proteinlere yapı olarak en yakındırlar. Vücut tarafından sindirimi en kolay olan doğal bir bitkisel proteindir. 

Not: Bu ürün bir gıda takviyesi olup yurtdışından getirtilmektedir. Bilgiler ilgili ülkenin yasalarına uygun bir şekilde yayımlanmıştır.

***

Nutritional tablets “Gaosen Fohow” 

Product Ingredients: Konjac gum, high density chitosan, high fiber fiber, spirulina, differentiated protein.
Packaging standard: 144 tablets of 0.7 g.
Shelf life: 18 months.
Storage method: Store in a cool dry place.
How to use: Take 4-8 tablets 2 times a day 30 minutes before meals with plenty of warm water.

,

About the product

Gaosen Phoenix tablets will be a great help for overweight people who want to return to their ideal figure. They will also be useful for people with diseases such as hypertension, hyperglycemia, diabetes. Gaosen tablets consist of many useful elements: spirulina, natural fiber from fruits, high-density chitosan, konjac gum.Gaosen Phoenix Nutritional Tablets are an all natural product that provides the guaranteed nutrition the human body needs to stay healthy.Using the cleaning mechanism, high-fiber fiber cleanses the intestines, “packs” harmful fats and removes them from the body, improves the absorption of sugars, and expands the ability to enjoy delicacies and eating tasty (but not always healthy) food, while maintaining a healthy state of the body.An indispensable food supplement for people who care about maintaining their beautiful figure. It is also recommended for people suffering from hyperlipemia, hypertension, hyperglycemia; overweight people.

About the product

Gaosen Phoenix tablets will be a great help for overweight people who want to return to their ideal figure. They will also be useful for people with diseases such as hypertension, hyperglycemia, diabetes. Gaosen tablets consist of many useful elements: spirulina, natural fiber from fruits, high-density chitosan, konjac gum.Gaosen Phoenix Nutritional Tablets are an all natural product that provides the guaranteed nutrition the human body needs to stay healthy.Using the cleaning mechanism, high-fiber fiber cleanses the intestines, “packs” harmful fats and removes them from the body, improves the absorption of sugars, and expands the ability to enjoy delicacies and eating tasty (but not always healthy) food, while maintaining a healthy state of the body.An indispensable food supplement for people who care about maintaining their beautiful figure. It is also recommended for people suffering from hyperlipemia, hypertension, hyperglycemia; overweight people.

1. When losing weight: up to 8 tablets 2 times a day half an hour before meals; drink plenty of liquid, preferably warm water.

2. For prevention: half an hour before meals (for example, fatty): up to 4 tablets 2 times a day.

Note: It is not uncommon for the effect to be already seen with a smaller amount of the drug, so you can start with smaller doses.

Recommended:

 • people with symptoms of obesity;
 • people with three “hyper” (hypertension, hyperlipemia, hyperglycemia);
 • wishing to maintain a healthy athletic figure;
 • people suffering from an acute form of constipation (chronic constipation).

Product Features

 1. Reduces blood fats. High-fiber fiber, entering the body, reduces the absorption of cholesterol in the intestines, activates the excretion of bile, lowers the level of cholesterol, which contributes to the protection and prevention of coronary heart disease and the formation of stones.
 2. Fights hunger , promotes weight loss. When konjac gum and high-fiber fiber begin to swell in the stomach, they help fill and expand the stomach and intestines. This creates a feeling of fullness, which slows down the process of eating food. It also contributes to a partial restriction of the absorption of fats and sugars, increases the consumption of fats in the body. It helps diabetic patients and people with symptoms of obesity to control hunger and appetite, which can easily promote weight loss.
 3. Reduce blood sugar . After entering the gastrointestinal tract of the body, Konjac and high-fiber fiber, like a sponge, absorb water and form a jelly-like mass. This increases the viscosity of food, slows down the process of absorption of glucose from food, gives a feeling of fullness, reduces the amount of incoming sugar, prevents the increase in sugar levels immediately after eating.
 4. Moisturizes the intestines , improves intestinal patency, promotes the elimination of toxins. Due to the ingestion of high-fiber fiber into the human body, it begins to absorb moisture and expand, swell, increasing the volume of the intestine.

Open chat
WhatsApp
Merhabalar👋
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?