KORDİSEPSLİ BESLEYİCİ DUŞ JELİ

KORDİSEPSLİ BESLEYİCİ DUŞ JELİ

İçindekiler:  Su, PEG-7 zeytinyağı esterleri, Cordyceps chinensis özü, Monnieri kökü özü, Kuşkonmaz kuzu kökü özü, Sabun ağacı meyve özü, sodyum hiyaluronat, sitrik asit, fenoksietanol, klorfensin, 1,2 heksandiol, guar hidroksipropiltrimonyum klorür, gliserin, organik kokular…
Ambalaj standardı: 800 ml

Jel, Çin kordisepsi, zeytin, monnieri kökü meyveleri, kuşkonmaz kökleri ve diğer bitkisel bileşenlerin doğal özlerini içerir. Jel cildi nazikçe temizler, hoş olmayan koku ve kaşıntıyı etkili bir şekilde ortadan kaldırır, cildi besler ve korur.
Hyaluronik asit, nemi etkili bir şekilde tutan, cildi daha pürüzsüz ve nemli bırakan koruyucu bir tabaka oluşturur.

Duş jeli, size gün boyu canlılık ve tazelik verecek hassas bir doğal aromaya sahiptir.

Cilt Temizliği: Nazik formül ile, su gibi cildi tahriş etmez, cildi iyice temizler ve cildi sağlıklı tutar.

Derin besleme:Cildi temizlemek, kaşıntı ve kokuları gidermek, cildi beslemek ve bakımını yapmak için Cordyceps, Zeytinyağı, Cnidium ve Kuşkonmaz gibi bitkisel maddeler içerir.

Cildi nemlendirme: Hyalüronik asit etkili bir şekilde nemi hapseden ve cildi yumuşak, ipeksi ve elastik yapan koruyucu bir film oluşturur.

Hoş koku: Aroma hoş ve doğaldır ve banyodan sonra canlandırıcı özelliğine sahiptir.

Özenle seçilmiş doğal ve değerli bitkiler

Cildi derinlemesine besler ve bakım yapar, cildi esnek ve ipeksi hale getirir.

 1. Temizleme:
  Jel cilde çok nazikçe etki eder, farklı cilt tiplerine sahip insanlar için uygun olan tüm kirliliklerle iyi baş eder. Ürün su ile etkileşime girdiğinde zengin bir köpük oluşturur, taze bir aroma hissedilir, jel bileşenleri yorgunluğu giderir ve tazelik hissi verir.

  2.Besleme:
  * Cordyceps özü ciltteki mikro dolaşımı uyarır, cildin koruyucu bariyerini güçlendirir, mikropların içine girmesini önler.*Kuşkonmaz serbest radikalleri uzaklaştırır, antioksidan etkiye sahiptir, cilt yaşlanmasını yavaşlatır. Sonuç olarak, cildin mikroflorası sağlıklı hale gelir.* Monnier kökünün kurutulmuş meyve özü, eski zamanlardan beri Çin tıbbında kaşıntılı cilt için bir çare olarak kullanılmaktadır. Jel cildi tahriş etmez, asit-baz dengesini düzenler.

  3. Nemlendirme:
  Ürünün bir parçası olan hyaluronik asit, nem eksikliğini telafi eder, büyümeyi, hücre yenilenmesini uyarır, cildi pürüzsüz, yumuşak ve parlak hale getirir.
  Besleyici Jel, tek bir üründe cilt sağlığını temizler, düzenler ve geri kazandırır. Jel etkili ve kesinlikle güvenlidir, tüm aile için uygundur – hem yetişkinler hem de çocuklar.

Etkin içerik faydaları:

Zeytin özü: Zeytinyağında


Bulunan yağ asitleri ve doğal yağda çözünen vitaminler cilt için çok faydalıdır. Bu bileşenler cildin sağlığını besler ve bakım yapar, doğal elastikiyeti geri kazandırır, cildi yumuşak ve pürüzsüz hale getirir. Zeytinyağı cilt tarafından kolayca emilir ve yağlı kalıntı bırakmaz. Tamamen doğal ve güvenli bir cilt bakım maddesidir.

Cordyceps Çin Özü:


Besinler açısından zengin olan Cordyceps, hem kısa hem de uzun süreli kullanımda cildin çeşitli tahrişlere karşı direncini artırır. Ultraviyole radyasyonun olumsuz etkilerini etkili bir şekilde azaltır, hasarlı hücreleri geri yükler, yenilenmelerini hızlandırır, cildin yaşlanma sürecini etkili bir şekilde yavaşlatır, cildi besinlerle doyurur.

Monnier kök meyve özü:


Monnier kök meyve özü, kaşıntı ve iltihaptan kurtulmaya yardımcı olur, cildi tahriş etmez ve alerjiye neden olmaz. Bu ilaç genellikle Çin geleneksel tıbbında cilt hastalıklarının tedavisi için kullanılır. Duş jelindeki Monnieri kök meyve özü, kaşıntıyı ve hoş olmayan kokuları etkili bir şekilde ortadan kaldırır.

Kuşkonmaz Kökü Ekstresi: Kuşkonmaz Kökünde
Doymamış yağ asitlerinin oksidasyonunu önleyen bir antioksidandır. Bu bileşen genellikle cilt bakım ürünlerinde vitaminler ve besinlerle birlikte kullanılır ve etkilerini arttırır. Cildin yumuşak, pürüzsüz ve nemli kalmasını sağlayarak cildin keratinizasyonunu yavaşlatmak ve tedavi etmek için kullanılır.

***

Nourishing shower gel with cordyceps

 

Ingredients: Water, PEG-7 olive oil esters, Cordyceps chinensis extract, Monnieri root extract, Asparagus lamb root extract, Soap tree fruit extract, sodium hyaluronate, citric acid, phenoxyethanol, chlorphenesin, 1,2 hexanediol, guar hydroxypropyltrimonium chloride , glycerin, fragrance, dyes Cl 19140, Cl 145410. sodium laureth sulfate, ammonium lauryl sulfate, cocamidopropyl betaine, sodium lauryl sarcosinate, MEA cocamide, C12-16 alkyl glucoside, castoryl maleate.
Packing standard: 800 ml.

Action gel Fohow

1. Cleansing The
gel acts on the skin very gently, it copes well with all impurities, suitable for people with different skin types. When interacting with water, the product forms a rich foam, a fresh aroma is felt, the gel components relieve fatigue and give a feeling of freshness.

2.Regulation

 • Cordyceps extract stimulates microcirculation in the skin, strengthens the protective barrier of the skin, prevents the penetration of microbes into it.
 • Asparagus removes free radicals, has an antioxidant effect, slows down skin aging. As a result, the microflora of the skin becomes healthy.
 • The dried fruit extract of Monnier root has been used in Chinese medicine since ancient times as a remedy for itchy skin.

The gel does not irritate the skin, regulates its acid-base balance.

3. Recovery
Hyaluronic acid, which is part of the product, compensates for the lack of moisture, stimulates growth, cell regeneration, makes the skin smooth, tender, shiny.Fohow Nourishing Gel is cleaning, regulating and restoring skin health in one product. The gel is effective and absolutely safe, it is suitable for the whole family – both adults and children.

Olive extract:
The fatty acids and natural fat-soluble vitamins found in olive oil are very beneficial for the skin. These components nourish and care for the health of the skin, restore natural elasticity, make the skin soft and smooth. Olive oil is easily absorbed into the skin and leaves no greasy residue. It is a completely natural and safe skin care ingredient.

Cordyceps Chinese Extract:
Rich in nutrients, Cordyceps improves the skin’s resistance to various irritations, both with short-term and long-term use. Effectively reduces the negative effects of ultraviolet radiation, restores damaged cells, accelerating their regeneration, effectively slows down the aging process of the skin, saturates the skin with nutrients.

Monnier root fruit extract:
Monnier root fruit extract helps to get rid of itching and inflammation, does not irritate the skin and does not cause allergies. This remedy is often used in Chinese traditional medicine for the treatment of skin diseases. Monnieri root fruit extract in the Fohow shower gel effectively eliminates itching and unpleasant odors.

Asparagus Root Extract: The
acid found in Asparagus Root is an antioxidant that prevents the oxidation of unsaturated fatty acids. This component is often used in skin care products in combination with vitamins and nutrients, enhancing their effect. It is used to slow down and treat keratinization of the skin, keeping the skin soft, smooth and hydrated.

Open chat
WhatsApp
Merhabalar👋
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?