KORDİSEPSLİ GANODERMA DİŞ MACUNU

KORDİSEPSLİ GANODERMA DİŞ MACUNU

Uzmanlarının yıllarca süren bilimsel araştırma ve keşiflerinden sonra, Kordiseps Ganoderma özü ve çeşitli doğal bitki özlerinin en son başarısıdır. Bitki glikozitleri ve fenoller ile bilimsel uyumluluk sayesinde çift yönlü iyileştirme ve çift antibakteriyel etkiye sahip en yeni üçüncü nesil diş macunudur.

Genel Faydaları:

Çift yönlü iyileştirme: Cordyceps Ganoderma lucidum, ağız ortamını temel olarak iyileştiren önemli bir çift yönlü düzeltme etkisine sahiptir.

Çift antibakteriyel etkisi: Bitki glikozitleri + fenol, ağızdaki zararlı bakterileri engeller, zararlı protozoan organizmaları temizler ve bakterilerin üremesini azaltır.

Hastalıkları önleme ve dişleri sabitleme: Ganoderma Kordiseps özü ve doğal bitki bileşenleri, ağız ülserlerini, diş eti şişmesini ve ağrısını, periodontitis, diş eti kanaması, ağız kokusu, diş çürüğü vb. önleyebilir ve iyileştirebilir.

Ağız içini arındırma: Kordiseps Ganoderma lucidum özü ve bitki glikozitleri + fenol, ağız sağlığını etkili bir şekilde düzeltir, diş kirini ve ağız ortamını temizler, mikroorganizmaların üreme ortamını kontrol eder ve sağlıklı dişleri korur.

Diğer etkiler: Sivrisinek ısırıkları için kullanılır, kaşıntı ve şişliği giderebilir; donma yanıkları için iz bırakmasını engeller; boğaz ağrısı, ağız ülserleri için kullanılır, hemen etkili olabilir; atlet ayağı, sivilceleri, isilik gibi farklı rahatsızlıklara iyi gelir.

Ürün Bileşimi: Cordyceps Çin özü, lingzhi, ginseng, aloe, silikon dioksit, kalsiyum karbonat, sorbitol, su, gliserin, dihidrojen kalsiyum fosfat.

Konsantre içerik 140 gram.

Tavsiye: Ürün kullanımlarınız öncesi diş macunu ile dişlerinizi fırçalayın ve gargara yaptıktan birkaç dakika sonra diğer ekstrat veya takviye almanız önerilir.

Toothpaste with cordyceps

Product composition: Cordyceps Chinese extract, lingzhi, ginseng, aloe, silicon dioxide, calcium carbonate, sorbitol, water, glycerin, dihydrogen calcium phosphate.
Packing standard: 2 tubes in a pack of 140 g.
Shelf life: 36 months.
Storage method: Store in a dry, dark, cool place.
How to use: It is recommended to use 2 times a day – in the morning and in the evening.

About the product

Phoenix toothpaste is obtained thanks to the research of a team of experts from Fohow Research Institute. The toothpaste includes extracts of Chinese Cordyceps, Lingzhi and other types of natural plants – vegetable glycosides and phenol.Thanks to its scientific formulation, Phoenix toothpaste has a bidirectional regulatory effect, a double normalization of the bacterial background of the oral cavity. It is the latest third generation Fohow toothpaste.FOHOW toothpaste contains cordyceps extract, perfectly regulating the condition and maintaining a healthy oral cavity. Toothpaste is divided into two types with different composition and function, to fulfill the directional action and different requirements of oral care in the morning and evening. In the morning – whitening, in the evening – the elimination of bacteria and the containment of their reproduction, complete care for the teeth and maintaining the health of the oral cavity.

Indications for use

  • Violation of the bacterial balance of the oral cavity;
  • bleeding gums;
  • Inflammation of the periodontium;
  • Caries;
  • Ulcers in the mouth;
  • Itching and swelling with insect bites;
  • Helps to avoid scars from burns and frostbite;
Open chat
WhatsApp
Merhabalar👋
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?