MASAJ JELİ

MASAJ JELİ

Jel zencefil, papatya, melekotu, aspir, ginseng, kuşkonmaz ve doğu tıbbında yaygın olarak kullanılan diğer bitkisel bileşenleri içerir. Jel cilde derinlemesine nüfuz eder, jel kullanılarak masaj tekniklerinin uygulanması, besinlerin cilde daha iyi nüfuz etmesine katkıda bulunur ve durumunu iyileştirir.

Bioenerji masaj cihazı ile masaj esnasında bu ürünü kullanmalısınız. Masaj cihazı kullanımı haricinde de cildi nemlendirmek tahriş olmuş cildi yumuşatmak, elle masaj esnasında, bel boyun ve kas kramplarında da istenildiğinde tek başına bu krem kullanılabilir.

Ürünü meridyen masajı öncesi masaj yapılacak bölgeye sürerek yayınız. Meridyen masajı haricinde ise istenilen bölgeye de hafif masaj eşliğinde sürerek yayınız. Ürünün emilmesi için an az birkaç saat kremin sürüldüğü yere suyla temas etmemesini sağlayınız.

İçindekiler: Su, kaprilik asit, gliserin, Avrupa zeytini, meyve yağı, zencefil kökü yağı, karite yağı, folik asit, kuşkonmaz kırmız özü, ligusticum kökü ekstresi, aspir çiçeği ekstresi, angelica officinalis kökü ekstresi, yabancı ginseng kökü ekstresi.
Paketleme standardı: 960ml (160ml x 6 tüp)
Depolama: Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın, ürün sadece harici kullanım içindir, jeli göz çevresindeki cilt üzerinde kullanmaktan kaçının.
Uygun ürün: Tüm cilt tipleri için.
Nasıl kullanılır: Gerekli miktarda jeli cilde uygulayın, tamamen emilene kadar parmak uçlarınızla masaj yapın.

***

Massage gel 

Ingredients: Water, caprylic acid, glycerin, European olive, fruit oil, ginger root oil, shea butter, folic acid, asparagus cochineal extract, ligusticum root extract, safflower flower extract, angelica officinalis root extract, false ginseng root extract.
Packaging standard: 160ml x 1 tube
Storage: Keep out of the reach of children, the product is for external use only, avoid using the gel on the skin around the eyes.
Shelf life: 3 years.
Suitable product: For all skin types.
How to use: Apply the required amount of gel to the skin, massage with fingertips until completely absorbed.

Product properties

The gel contains ginger, daisy, angelica, safflower, false ginseng, asparagus and other herbal ingredients widely used in oriental medicine. The gel penetrates deep into the skin, the implementation of massage techniques using the gel contributes to a better penetration of nutrients into the skin and improves its condition.

Open chat
WhatsApp
Merhabalar👋
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?