NEDEN MERİDYEN TERAPİ

Ana Sayfa / NEDEN MERİDYEN TERAPİ

Hepimiz hastalanırız ve sonrasında iyileşmek için çözüm ararız. Peki ya hastalıklara yakalanmayı ön görüp engelleyebiliyorsak! Aldığımız önlemler sayesinde güçlü bir bağışıklığa sahip olup hastalıklardan uzak durabiliyorsak veya yakalandığımız hastalıklardan biran önce kurtulabiliyorsak?


İşte biz de tam olarak önleyici şifalanmayı öneriyoruz. Bir araya gelip şifa gücümüzü büyütmek, geride gülen yüzler bırakmak istiyoruz.


Hastalıklarımız baş göstermeden, kronik hale gelmeden beden enerjilerimizi dengeleyip hastalıklardan ve negatif etkilerinden kaçınmamız şart. Oldu ki genetik, çevresel, şanssızlık gibi koşullar bizi bulur da hasta olursak, şifa yöntemi ile hastalıklarla etkin bir şekilde mücadele edebilir ve bu mücadelede bedenimizi güçlendirebiliriz.


Yöntemimiz hem kadim bilgiler içermekte hem de modern teknoloji barındırmaktadır. Kadim diyoruz çünkü bu şifa arayışı şamanik uygulamalara kadar dayanan bir köke sahip… Çinliler bedenimizin içinde dolaşan karmaşık enerji kanallarının varlığını 5000 yıl önce keşfettiler. Moderndir, çünkü eeg, ekg, mr gibi birçok elektromanyetik tarama ve görüntüleme sisteminin temelini oluşturlar.


Günümüzde EEG (elektroansefalograf) ve EKG (elektrokardiyograf) cihazları gibi bedenimizdeki enerjiyi kanıtlayan birçok uygulama var. Beynin elektrik aktivitesini kaydeden EEG ve kalbin elektrik aktivitesini kaydeden EKG gibi cihazlara bağlanan hasta, eğer yaşıyorsa cihazlarda zigzaglar görürüz. Hasta öldüğünde ise ekranlarında yalnızca düz bir çizgi görürüz… Bedenimizdeki enerji akışı durduğunda her şey son buluyor.

Bizse bir son değil, mutlu bir başlangıç istiyoruz!

İster iyileşme, ister şifalanma veya hastalıklardan uzaklaşma… Adına ne dersek diyelim, bedensel ve zihinsel bütünlüğümüzü korumak, enerjimizi dengelemek, çakralarımızın daha aktif çalışmasını sağlamak ve var olan rahatsızların oluşturduğu sorunları ortadan kaldırmak içim MERİDYEN TERAPİ’ye ihtiyacımız var.

Geleneksel kadim öğretilerin harmanlanmış bilgisi ve modern teknolojinin birleşimi olan bioenerjik meridyen masaj cihazı ile yapılan MERİDYEN TERAPİ seansları ile

YENİ BİR SEN YENİ BİR BAŞLANGIÇ

için biz ve ekibimiz buradayız!

Open chat
WhatsApp
Merhabalar👋
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?