NEMLENDİRİCİ YÜZ MASKESİ

NEMLENDİRİCİ YÜZ MASKESİ

Ürün bileşimi: Su, tremella fucus özü, dendrobium özü, gliserin.
Ambalaj standardı: 10 adet paketlenmiş.

Cilt dolaşımını hızlandıran, nem dengesini düzenlemeye yardımcı olan, derinlemesine besleyen, cilt dokusunu iyileştiren, cildi yeşim taşı gibi nemlendiren ve yumuşatan zengin doğal dendrobium özleri içerir.

“Hayat kurtaran bitki” olarak bilinir.

Dendrobium, hücre canlılığını artırabilen, hücre mukozasını onarabilen ve cildi daha dolgun ve parlak hale getiren aktif polisakkaritler bakımından zengindir.

Dendrobium noble , cildi hızla besleyen, kuru ve pürüzleri derinlemesine onaran, kalıcı nemlendiren, suyu hapseden ve cildi daha dolgun ve elastik hale getiren jel içerir!

Kullanım Şekli: Başlangıçta yüz maskesini günlük olarak uygulayın, ilk üç günden sonra maskeyi 2-3 günde bir, cilt kuru ise daha sık uygulayın.

Kozmetik maske, Araştırma Enstitüsü (Fohow) tarafından geliştirilen, doğal içerik özleri bakımından zengin, cildin üst katmanlarındaki dolaşımı iyileştiren, cildin su-yağ dengesini düzenlemeye yardımcı olan tamamen yeni bir üründür. Cilt dokusunu derinlemesine besler ve iyileştirir, cildi esnek ve nemli yapar, güzel renk ve parlaklık verir.


 • Dendrobium içeren yenileyici maske, beslenme, cilt nemlendirme süreçlerini normalleştirmeye yardımcı olur, pürüzsüzleştirici, sıkılaştırıcı bir etkiye sahiptir;
 • Maskenin içerdiği biyolojik olarak aktif maddeler cildin derin katmanlarındaki hücreleri canlandırır, kolajen ve elastinin doğal düzeyde çoğalmasını uyarır, yüz ve boyun derisinin yaşlanmasını yavaşlatır;
 • Doğal bileşenler, suni bileşenlerin aksine cildi tahriş etmez ve alkol içermez;
 • Maske çok elastiktir, dayanıklıdır, esner ve yüzün boyutuna göre ayarlanır. 

Uygulama tavsiyesi:

 • Yüzünüzü temizleyin, paketi açın, maskeyi çıkarın ve açın.
 • Beyaz inci tabakasını çıkarın, ipek maskeyi yüzünüze uygulayın. Cilt ile maksimum temas için ipek maskeyi yüz hatlarına yayın;
 • Maskeyi yüzünüzde 15-20 dakika bekletin, mevsime ve cildinizin durumuna göre süre değişebilir.
 • Maskeyi yukarıdan aşağıya hafif bir hareketle çıkarın, yüzünüzü yıkamayın.
 • Özü, pakette kalan cilde boyun bölgesinde uygulayın.
 • Özü tamamen emilene kadar yüz derisine hafifçe masaj yapın.

Maske akşam yatmadan önce uygulanırsa maksimum etki sağlanır, uygulama süresi 20 dakikayı geçmemelidir. Tamamen kurumasını beklemeden maskeyi yüzünüzden çıkarın.

UYARI: Hasarlı veya hastalıklı cilt üzerinde kullanmayın. Rahatsızlık olursa, kullanmayı bırakın, yüzünüzü temiz su ile yıkayın.

Ana bileşenler:

1. Fucus tremella özü:

Mantar, glikojenler (bir tür polisakkarit) içerir, bu nedenle maske cildi vitamin ve minerallerle doyurur. Ayrıca mükemmel nemlendirir ve nem tutma özellikleri hyaluronik asitten birkaç kat daha yüksektir.

Ayrıca bu bileşen kendi savunma mekanizmalarını harekete geçirir, hassas ciltler için bir kurtuluştur. Vazokonstriktif, antioksidan etkiye sahiptir, yaşlanma sürecini yavaşlatır.

2. Dendrobium özü (“yaşam çiçeği”, “altın orkide”):

Dendrobium, yaklaşık 2000 tür ile cinsin en büyük ve en çekici bitkilerinden biridir.

“Altın Orkide” nin terapötik etkisinin ilk belgesel kanıtı 1500 yıl önce ortaya çıktı.

Modern çalışmalar, bu bitkinin yüksek tıbbi özelliklerini doğrulamıştır – belirgin bağışıklık uyarıcı ve antioksidan özelliklere sahiptir. Ekstrakt antibakteriyel, tonik, uyarıcı bir etkiye sahiptir.

Geleneksel Çin Tıbbının ilk 50 şifalı bitkisi arasında yer alan dendrobium, ömrü uzatmanın bir yolu olarak kabul edilir.

***

Moisturizing regenerating face mask with dendrobium extract

Product composition: Water, tremella fucus extract, dendrobium extract, glycerin.
Packing standard: 10 pcs packaged.
Shelf life: 18 months.
Storage method: Store in a cool place, protected from light and out of the reach of children.
How to use: At the beginning of use, apply the Fohow face mask daily, after the first three days, you can apply the mask once every 2-3 days, if the skin is dry, use it more often.

About the product

Fohow cosmetic mask is a completely new product developed by the Research Institute of Fohow (Phoenix), which is rich in extracts of natural ingredients, which improves circulation in the upper layers of the skin, helps regulate the water-fat balance of the skin, deeply nourishes and improves skin texture, makes the skin supple and moist, gives beautiful color and shine.

 • Fohow regenerating mask with dendrobium helps to normalize the processes of nutrition, skin hydration, has a smoothing, tightening effect;
 • The biologically active substances contained in the mask revitalize the cells of the deep layers of the skin, stimulate the reproduction of collagen and elastin at a natural level, slow down the aging of the skin of the face and neck;
 • Natural components do not irritate the skin and do not contain alcohol, unlike artificial components;
 • The mask is very elastic, durable, it stretches and adjusts to the size of the face. Use 1 time in three days.
Open chat
WhatsApp
Merhabalar👋
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?