FOHOW İKSİR-ANKA KUŞU

FOHOW İKSİR-ANKA KUŞU

4 Şise 1 Kutu

Lingzhi ve cordyceps mantarı bazlı Fohow iksiri iyileştirici, iyileştirici özelliklere sahiptir, kanserin önlenmesi için çeşitli hastalıklar ve patolojiler için kullanılabilir. Ürün, insan vücudunun ihtiyaçları dikkate alınarak doğal bitki özlerine dayalı modern teknolojiye göre geliştirilmiştir. Bu nedenle toksik değildir ve güvenlidir. İksir benzersizdir, çünkü moleküler düzeyde hareket eder, vücudu kapsamlı bir şekilde iyileştirir, hayati süreçleri iyileştirir.


 1. Terapötik etkiyi arttırır: Radyoterapi ve kemoterapi sırasında ilacı almak, önleyici bir antitümör etkisine izin verirken, kemoterapinin etkinliğini %68,3-76.5 oranında artırırken, kemoterapi tedavisi %26 oranında azalır, radyoterapinin etkinliği %26.5-33,9 oranında artar;
 2. Tümörün hızlı yayılmasını durdurur: Göğüs boşluğunda sıvı birikmesi olan asit sorununu bir dereceye kadar çözmeyi mümkün kılar
 3. Bir tümörün vücudunu iyileştirmek için bir fırsat yaratır: 
 4. Yaşam beklentisi artar: Tedavi süresi boyunca ilacı alan tüm hastalarda önceden tahmin edilen yaşam beklentisi artar.

Fohow İksiri nasıl çalışır?

Cordiceps mantarı bağışıklık sistemini güçlendirir, antikor üretimini destekler, koruyucu bariyeri güçlendirir. Profilaktik davranır, kardiyovasküler sistemin tehlikeli patolojileri geliştirme riskini azaltır ve onkolojinin ortaya çıkmasını önler. Biyoregülatör, toksinlerden, serbest radikallerden etkili bir şekilde temizler, hücreleri olumsuz etkilerden korur.


 • Kanser önleme. Tümör hücrelerini yok edebilir, serbest radikallerin aktivitesini azaltabilir, vücuttan uzaklaştırabilir ve sağlıklı hücrelerin kanser hücrelerine dönüşmesini önleyebilir. Doğal öz, onkolojik patolojilerle savaşmak için ek bir çare görevi görür, kanser sürecinin gelişimi sırasında bağışıklık tepkisini arttırır;
 • Solunum sisteminin düzenlenmesi. Enflamatuar süreci azaltır, balgam akıntısını iyileştirir, akut patolojiler geliştirme olasılığını ve kronik hastalıkların tekrarlama olasılığını azaltır. Bronşiyal astım, kronik bronşit, ekstrakt bağışıklık sistemini güçlendirir, solunum organlarının hastalıklarından iyileşmeyi hızlandırır;
 • Kordisepsli iksir, karaciğer fonksiyonunu iyileştiren, toksinleri ve toksinleri gideren ve karaciğer metabolizmasını normalleştiren etkili bir antioksidandır. Karaciğer hücrelerini yıkımdan korur, protein üretimini normalleştirir, karaciğer dokularının yenilenmesini destekler;
 • Kardiyovasküler hastalıkların önlenmesi. Doğal ilaç kalbi ve kan damarlarını korur, mikro dolaşımı iyileştirir, hayati organlara kan akışını iyileştirir, kalp kasına oksijen beslemesini iyileştirir. İlaç kan pıhtılarının oluşumunu önler, kan damarlarının duvarlarında sklerotik plaklar, kolesterolün parçalanmasını iyileştirir. İksir, hipertansiyon, ateroskleroz, ensefalopatinin önlenmesi olarak hizmet eder.
 • Metabolizmayı geri yükler, yağların, proteinlerin ve karbonhidratların işlenmesini sağlar, diyabet gelişimini engeller. Glikoz atılımını iyileştirir, insülin üretimini iyileştirir;
 • İksir “Fohow”, ürolojik, jinekolojik küre hastalıklarında etkili bir şekilde hareket eder, pelvik organlara kan akışını iyileştirir, iltihabı hafifletir, rahatsız edici iltihaplanma semptomlarını azaltır. İksir aşırı uyarılabilirliği, sinir yorgunluğunu azaltır, enerji birikimini ve enerji potansiyelinin restorasyonunu destekler.


Kanserin önlenmesi ve tedavisi

Tümör hücreleri tarafından bir immünosupresan üretimini engeller (yavaşlatır), bağışıklık öldürücü hücrelere erişmelerini sağlar, vücudun kanser hücrelerine duyarlılığını geri yükler ve arttırır, bağışıklık sisteminin antikanserojenik işlevini güçlendirir. Serbest radikalleri temizler, vücuttaki SOD (süperoksit dismutaz) aktivitesini arttırır, kanser hücrelerinin yüzey potansiyelini düşürür, tümör hücrelerinin kontrollü ölümü süreci de dahil olmak üzere kanser genomunun yeniden mutasyonuna neden olur.

Güçlü bir profilaktik olarak ve ayrıca onkolojik hastalıklar, kardiyovasküler sistem hastalıkları ve diğer kronik hastalıklar için yaygın olarak kullanılmaktadır. İlaç, biyoimmün düzenleyici olarak insan vücudu üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir. Üç yüksek mantarın miselyumu (miselyum) dahil olmak üzere sadece doğal bileşenler içerir: doğal bir koruyucu olarak dağ balı ilavesiyle cordyceps, lingzhi ve siyah mantar.

Fohow İksirinin Etkisi

1-Vücudun bağışıklık koruyucu:

İksir “Fohow” hücresel ve hümoral bağışıklığı yükseltir, yani her iki fonksiyona da etkisi vardır. Lenfositlerin büyümesini uyarır, immünoglobulin ve tamamlayıcı içeriğini arttırır, interferonların büyümesini indükler. Ayrıca NK hücrelerinin aktivitesini arttırır, bağışıklık sistemi organlarının (timus bezi, dalak, karaciğer) özgül ağırlığını arttırır, böylece insan vücudunun çeşitli hastalıklara karşı direncini arttırır. Özellikle bir hastalığı olan ve uzun süredir iyileşme aşamasında olan kişilere, sağlığı kötü olan kişilere, genellikle direnci zayıf olan hastalara (soğuk algınlığında %90’a kadar, ateşli hastalıklarda %61’e kadar etkili) önerilir. ).

Çinli uzmanlar tarafından önerilen doz: Sabah ve akşam bir şişe, giriş süresi 15 gün, 3 gün ara, sonra başka bir kür. Sıklıkla soğuk algınlığından muzdarip olunduğunda, insidansı önemli ölçüde azaltacak şekilde, 20 gün veya daha fazla süreyle sürekli olarak alınması tavsiye edilir.

2. Kanserin önlenmesi ve tedavisinde kullanılan

İksir “Phoenix”, lingzhi (lentinan) polisakkaritler, kordiseps asit, üridin, adenin, triterpen, polipeptitler, glikopeptitler, enzimler, proteinler, çok sayıda amino asit, B1, B2, B12 ve K vitaminleri içerir. , alkaloidler ve diğer etkili bileşenlerin yanı sıra çok yüksek bir biyoaktivite ile karakterize edilen potasyum, sodyum, kalsiyum, magnezyum, demir, bakır, manganez, selenyum ve diğer eser elementler. Sinerji ilkesine göre hem bağımsız hem de ortaklaşa insan vücudu üzerinde etkileri vardır. “Phoenix” iksiri yardımıyla, tümörün büyümesi üzerinde kontrol, azalmasına kadar sağlanır. Spesifik olarak, bu şu şekilde ifade edilir:

a)İksir, vücudun hücrelerini canlandırır, aktive eder, vücudun tümörlerle (tümör zehirlenmesi, tümör çözünmesi) savaşma kabiliyetini arttırır, vücudun tümör hücrelerini yok etme özerk yeteneklerinin pozitif aktivitesini ortalama% 82 oranında artırır. Hücresel faktörün sentezine ve salgılanmasına neden olur, vücut hücrelerinin sağlığını garanti eder.

b)Tümör hücreleri tarafından bir immünosupresan üretimini engeller (yavaşlatır), bağışıklık öldürücü hücrelere erişmelerini sağlar, vücudun kanser hücrelerine duyarlılığını geri yükler ve arttırır, bağışıklık sisteminin antikanserojenik işlevini güçlendirir. Serbest radikalleri temizler, vücuttaki SOD (süperoksit dismutaz) aktivitesini arttırır, kanser hücrelerinin yüzey potansiyelini düşürür, tümör hücrelerinin kontrollü ölümü süreci de dahil olmak üzere kanser genomunun yeniden mutasyonuna neden olur.

c)Lingzhi asit kanser hücrelerini öldürme işlevine sahiptir. Hayvan deneyleri, bu iksirin nakledilen birçok tümör tipi üzerinde güçlü bir engelleyici etkiye sahip olduğunu göstermiştir. Dahil olmak üzere, Raveys kanserinde %82,5-89,1 etkilidir; %58,5-76.2 lösemi için etkili P388, karaciğer kanseri için %62.1’e kadar etkili AH-13, AH7974, AH-66F; sarkom-180 sarkomunda %83,1-92 etkili; Ehrlich assitik karsinomda (EAC) %72,2-85.7 etkili; asitli karaciğer kanserinde %42.7–56.0 etkilidir; Miyofibroplastik sarkomda %86-98 etkilidir.

3-Vücudun solunum sistemi hastalıklarını düzenler.

İksir “Phoenix”, trakeanın düz kası üzerinde mükemmel bir analjezik etkiye sahiptir, astımı durdurur, belirgin bir balgam söktürücü etkisi vardır, öksürüğü durdurur; enfeksiyon sürecini durduran antiseptik bir anti-inflamatuar etkiye sahiptir; vücudun solunum sisteminin çeşitli hastalıklarına karşı direncini arttırır; kronik bronşit, bronşiyal astım ve diğer akciğer hastalıklarında olumlu sonuç verir.

İksir “Phoenix” bir antitoksik madde işlevine sahiptir, karaciğeri korur; ilaçlar, toksinler ile ilgili olarak karaciğerin metabolizmasını aktive eder; karaciğer hücrelerinin yapısını korur, protein sentezini düzenler; karaciğerin rejeneratif kapasitesini arttırır; karaciğer fonksiyonunu etkili bir şekilde iyileştirir.

İksir “Phoenix”, viral hepatit ile hasarlı hücrelerin restorasyonunu uyarır,% 83’e kadar etkilidir. Karaciğer iltihabı, karaciğer sklerozu, hepatit B vb. Üzerinde belirgin bir etkisi vardır.

4. Kardiyovasküler sistem hastalıklarında, beynin kan damarlarında etkili bir şekilde kullanılır.

İksir “Phoenix”, kan basıncı ile ilgili olarak çift düzenleyici bir işleve sahiptir, koroner arteri etkili bir şekilde gevşetir, kılcal damarları genişletir, mikro dolaşımı iyileştirir, miyokarda oksijen beslemesini arttırır, kanı temizler, kolesterol ve orta yağ içeriğini azaltır kanda, oluşumunu önler ve kan pıhtılarının emilimini teşvik eder, kan dolaşımını uyarır, miyokardiyal hemo-eksikliğe karşı korur; aterosklerotik plakların oluşumunu önemli ölçüde azaltır. Koroner hastalık, miyokardiyal hemo yetmezlik, anjina pektoris (angina pektoris), ateroskleroz, hipotansiyon ve hipertansiyon, hiperlipemi, ensefalotropi vb.

5. Şeker hastalığının önlenmesinde ve tedavisinde kullanılır.

İksir “Phoenix” düşük şeker içeriğine sahiptir, kan şekerinin neden olduğu serumdaki insülin tutarlılığını azaltan glikoz metabolizmasını hızlandırmaya yardımcı olur; koroner hastalık, hipertansiyon, vb. gibi şeker hastalığının neden olduğu semptomlar üzerinde açık bir destekleyici etkiye sahiptir. Ek olarak, patolojik glomerülleri onarabilir; nefrit, böbrek yetmezliği, üremi vb. durumlarda ikili terapötik ve onarıcı etkiye sahiptir.

6. Merkezi sinir sistemini düzenleyici etkisi vardır, uyku kalitesini artırır, menopozdaki karmaşık semptomlar için etkilidir.

İksir “Phoenix” sinirleri yatıştırma, acıyı yatıştırma yeteneğine sahiptir; uykusuzluk, unutkanlık sendromu, baş dönmesi, genel halsizlik ve güç kaybı, sırt ağrısı ve diz ağrısı, çeşitli ağrı sendromları, ayrıca iktidarsızlık, spermatorrhea vb. ile önemli bir iyileşmeye yol açar ve verimlilik% 96’ya ulaşır. Ek olarak, menopozun neden olduğu karmaşık semptomlar üzerinde mükemmel bir etkiye sahiptir: genel nevroz, hafif uyarılabilirlik, zayıf uyku ve uykusuzluk, endokrin sistemin dengesizliği, vb.

7. Vücudun bağışıklık koruyucu fonksiyonunu

arttırır İksir “Phoenix” hücresel ve hümoral bağışıklığı yükseltir, yani her iki fonksiyona da etkisi vardır. Lenfositlerin büyümesini uyarır, immünoglobulin ve tamamlayıcı içeriğini arttırır, interferonların büyümesini indükler. Ayrıca NK hücrelerinin aktivitesini arttırır, bağışıklık sistemi organlarının (timus bezi, dalak, karaciğer) özgül ağırlığını arttırır, böylece insan vücudunun çeşitli hastalıklara karşı direncini arttırır. Özellikle bir hastalığı olan ve uzun süredir iyileşme aşamasında olan kişilere, sağlığı kötü olan kişilere, genellikle direnci zayıf olan hastalara (soğuk algınlığında %90’a kadar, ateşli hastalıklarda %61’e kadar etkili) önerilir. ).

Çinli uzmanlar tarafından önerilen doz: Sabah ve akşam bir şişe, giriş süresi 15 gün, 3 gün ara, sonra başka bir kurs. Sıklıkla soğuk algınlığından muzdarip olunduğunda, insidansı önemli ölçüde azaltacak şekilde, 20 gün veya daha fazla süreyle sürekli olarak alınması tavsiye edilir.

8. Kanserin önlenmesi ve tedavisinde kullanılan

İksir “Phoenix”, lingzhi (lentinan) polisakkaritler, kordiseps asit, üridin, adenin, triterpen, polipeptitler, glikopeptitler, enzimler, proteinler, çok sayıda amino asit, B1, B2, B12 ve K vitaminleri içerir. , alkaloidler ve diğer etkili bileşenlerin yanı sıra çok yüksek bir biyoaktivite ile karakterize edilen potasyum, sodyum, kalsiyum, magnezyum, demir, bakır, manganez, selenyum ve diğer eser elementler. Sinerji ilkesine göre hem bağımsız hem de ortaklaşa insan vücudu üzerinde etkileri vardır. “Phoenix” iksiri yardımıyla, tümörün büyümesi üzerinde kontrol, azalmasına kadar sağlanır. Spesifik olarak, bu şu şekilde ifade edilir:

a-İksir, vücudun hücrelerini canlandırır, aktive eder, vücudun tümörlerle (tümör zehirlenmesi, tümör çözünmesi) savaşma kabiliyetini arttırır, vücudun tümör hücrelerini yok etme özerk yeteneklerinin pozitif aktivitesini ortalama% 82 oranında artırır. Hücresel faktörün sentezine ve salgılanmasına neden olur, vücut hücrelerinin sağlığını garanti eder.

b-Tümör hücreleri tarafından bir immünosupresan üretimini engeller (yavaşlatır), bağışıklık öldürücü hücrelere erişmelerini sağlar, vücudun kanser hücrelerine duyarlılığını geri yükler ve arttırır, bağışıklık sisteminin antikanserojenik işlevini güçlendirir. Serbest radikalleri temizler, vücuttaki SOD (süperoksit dismutaz) aktivitesini arttırır, kanser hücrelerinin yüzey potansiyelini düşürür, tümör hücrelerinin kontrollü ölümü süreci de dahil olmak üzere kanser genomunun yeniden mutasyonuna neden olur.

c-Lingzhi asit kanser hücrelerini öldürme işlevine sahiptir. Hayvan deneyleri, bu iksirin nakledilen birçok tümör tipi üzerinde güçlü bir engelleyici etkiye sahip olduğunu göstermiştir. Dahil olmak üzere, Raveys kanserinde %82,5-89,1 etkilidir; %58,5-76.2 lösemi için etkili P388, karaciğer kanseri için %62.1’e kadar etkili AH-13, AH7974, AH-66F; sarkom-180 sarkomunda %83,1-92 etkili; Ehrlich assitik karsinomda (EAC) %72,2-85.7 etkili; asitli karaciğer kanserinde %42.7–56.0 etkilidir; Miyofibroplastik sarkomda %86-98 etkilidir.

10. Vücudun solunum sistemi hastalıklarını düzenler.

İksir “Phoenix”, trakeanın düz kası üzerinde mükemmel bir analjezik etkiye sahiptir, astımı durdurur, belirgin bir balgam söktürücü etkisi vardır, öksürüğü durdurur; enfeksiyon sürecini durduran antiseptik bir anti-inflamatuar etkiye sahiptir; vücudun solunum sisteminin çeşitli hastalıklarına karşı direncini arttırır; kronik bronşit, bronşiyal astım ve diğer akciğer hastalıklarında olumlu sonuç verir.

11. Karaciğeri korur.

İksir “Phoenix” bir antitoksik madde işlevine sahiptir, karaciğeri korur; ilaçlar, toksinler ile ilgili olarak karaciğerin metabolizmasını aktive eder; karaciğer hücrelerinin yapısını korur, protein sentezini düzenler; karaciğerin rejeneratif kapasitesini arttırır; karaciğer fonksiyonunu etkili bir şekilde iyileştirir.

İksir “Phoenix”, viral hepatit ile hasarlı hücrelerin restorasyonunu uyarır,% 83’e kadar etkilidir. Karaciğer iltihabı, karaciğer sklerozu, hepatit B vb. Üzerinde belirgin bir etkisi vardır.

12. Kardiyovasküler sistem hastalıklarında, beynin kan damarlarında etkili bir şekilde kullanılır.

İksir “Fohow”, kan basıncı ile ilgili olarak çift düzenleyici bir işleve sahiptir, koroner arteri etkili bir şekilde gevşetir, kılcal damarları genişletir, mikro dolaşımı iyileştirir, miyokarda oksijen beslemesini arttırır, kanı temizler, kolesterol ve orta yağ içeriğini azaltır kanda, oluşumunu önler ve kan pıhtılarının emilimini teşvik eder, kan dolaşımını uyarır, miyokardiyal hemo-eksikliğe karşı korur; aterosklerotik plakların oluşumunu önemli ölçüde azaltır. Koroner hastalık, miyokardiyal hemo yetmezlik, anjina pektoris (angina pektoris), ateroskleroz, hipotansiyon ve hipertansiyon, hiperlipemi, ensefalotropi vb.

13. Şeker hastalığının önlenmesinde ve tedavisinde kullanılır.

İksir “Fohow” düşük şeker içeriğine sahiptir, kan şekerinin neden olduğu serumdaki insülin tutarlılığını azaltan glikoz metabolizmasını hızlandırmaya yardımcı olur; koroner hastalık, hipertansiyon, vb. gibi şeker hastalığının neden olduğu semptomlar üzerinde açık bir destekleyici etkiye sahiptir. Ek olarak, patolojik glomerülleri onarabilir; nefrit, böbrek yetmezliği, üremi vb. durumlarda ikili terapötik ve onarıcı etkiye sahiptir.

14. Merkezi sinir sistemini düzenleyici etkisi vardır, uyku kalitesini artırır, menopozdaki karmaşık semptomlar için etkilidir.

İksir “Fohow” sinirleri yatıştırma, acıyı yatıştırma yeteneğine sahiptir; uykusuzluk, unutkanlık sendromu, baş dönmesi, genel halsizlik ve güç kaybı, sırt ağrısı ve diz ağrısı, çeşitli ağrı sendromları, ayrıca iktidarsızlık, spermatorrhea vb. ile önemli bir iyileşmeye yol açar ve verimlilik% 96’ya ulaşır. Ek olarak, menopozun neden olduğu karmaşık semptomlar üzerinde mükemmel bir etkiye sahiptir: genel nevroz, hafif uyarılabilirlik, zayıf uyku ve uykusuzluk, endokrin sistemin dengesizliği, vb.

15. İksir “Phoenix”, zayıflamış bir vücuda, güçlü fiziksel ve zihinsel strese sahip kişiler için önerilir; premorbid bir durumda olan kişiler.

Aşırı çalışma, aşırı spor yükleri ve sıkı çalışmadan kaynaklanır, bu da vücuttaki serbest radikallerin artmasına neden olur ve bu da lipid peroksidasyonuna neden olur. İksir “Phoenix” vücuttan serbest radikalleri çıkarabilir, bu da lipid peroksidasyonunun altında yatan nedenleri ortadan kaldırmanıza izin verir ve bu da sadece vücudun aşırı çalışmadan hızlı bir şekilde iyileşmesine yol açmaz, aynı zamanda etkili bir şekilde önler. yorgunluk ve diğer semptomların ortaya çıkması.

a. Aşırı çalışma, kronik yorgunlukta eylem.
 
b. Uykuyu iyileştirir, uykusuzluğu düzenler.

c. Soğuk algınlığına etkisi vardır.

d. Anti-alkol etkisi.

e. Öksürük semptomlarını açıkça ortadan kaldırır, nefes darlığı, astım vb. gibi durumlarda etkilidir.

Bilgi: Bu ürün yurtdışından getirtilmekte olup burada yer alan bilgiler ilgili ülkelerin yasal prosedürleri doğrultusunda yayınlanmaktadır.

Elixir “Fohow”

Product composition: Chinese cordyceps – 75%, Lingzhi – 6%, Fragrant mushroom – 6%, young bamboo shoots – 5%, honey – 2% and other components of TCM.
Packing standard: 4 bottles of 30 ml.
Shelf life: 18 months.
Way of storage: In any dry place, the opened bottle – in a cool dark place.
How to use: Liquid preparations Elixir “Fohow” is best used in the morning (from 6.00 to 9.00) immediately after waking up. In the case of simultaneous administration of several preparations containing cordyceps, it is possible to take other preparations before lunch and dinner. Before using them, it is recommended to rinse your mouth, clean your tongue from plaque and drink half a glass of warm water. Shake the bottle before taking.

To achieve a sustainable result and consolidate it, a course intake is required, ranging from 10 days to 1 month. In some cases, the course can be extended. Between courses it is recommended to take breaks of 3 days.

Product composition: Chinese cordyceps – 75%, Lingzhi – 6%, Fragrant mushroom – 6%, young bamboo shoots – 5%, honey – 2% and other components of TCM.
Packing standard: 4 bottles of 30 ml.
Shelf life: 18 months.
Way of storage: In any dry place, the opened bottle – in a cool dark place.
How to use: Liquid preparations Elixir “Phoenix” is best used in the morning (from 6.00 to 9.00) immediately after waking up. In the case of simultaneous administration of several preparations containing cordyceps, it is possible to take other preparations before lunch and dinner. Before using them, it is recommended to rinse your mouth, clean your tongue from plaque and drink half a glass of warm water. Shake the bottle before taking.

To achieve a sustainable result and consolidate it, a course intake is required, ranging from 10 days to 1 month. In some cases, the course can be extended. Between courses it is recommended to take breaks of 3 days.

How does Fohow Elixir work?

Cardiceps “Fohow” enhances the immune system, promotes the production of antibodies, strengthens the protective barrier. It acts prophylactically, reduces the risk of developing dangerous pathologies of the cardiovascular system, and prevents the appearance of oncology. The bioregulator effectively cleanses from toxins, free radicals, protects cells from negative effects. How Fohow Elixir works:

 • Cancer prevention. Means are able to destroy tumor cells, reduce the activity of free radicals, remove them from the body, and prevent the transformation of healthy cells into cancer cells. The natural extract serves as an additional remedy for fighting oncological pathologies, enhances the immune response during the development of the cancer process;
 • regulation of the respiratory system. It reduces the inflammatory process, improves sputum discharge, reduces the likelihood of developing acute pathologies and relapses of chronic diseases – bronchial asthma, chronic bronchitis. The extract strengthens the immune system, accelerates recovery from diseases of the respiratory organs;
 • Fohow with cardiceps is an effective antioxidant that improves liver function, removes toxins and toxins, and normalizes liver metabolism. Protects liver cells from destruction, normalizes protein production, promotes the regeneration of liver tissues;
 • Prevention of cardiovascular diseases. Natural remedy protects the heart and blood vessels, improves microcirculation, blood flow to vital organs, improves oxygen supply to the heart muscle. The drug prevents the formation of blood clots, sclerotic plaques on the walls of blood vessels, improves the breakdown of cholesterol. The elixir serves as a prevention of hypertension, atherosclerosis, encephalopathy
 • Restores metabolism, processing of fats, proteins and carbohydrates, prevents the development of diabetes. Improves the excretion of glucose, improves the production of insulin;
 • Restoration of the central nervous system, regulation of processes associated with nerve conduction. It relieves pain, unpleasant symptoms of diseases, tones.

Elixir “Phoenix” acts effectively in diseases of the urological, gynecological sphere, improves blood flow to the pelvic organs, alleviates inflammation, reduces the unpleasant symptoms of inflammation. The elixir reduces excessive excitability, nervous fatigue, promotes the accumulation of energy and the restoration of energy potential.

Open chat
WhatsApp
Merhabalar👋
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?