ROZA PASTASI

ROZA PASTASI

Zehirlenme ve toksinlerden arınma için ideal bir gıdadır. Disbakteriyozisiyi etkili bir şekilde ortadan kaldırır, karaciğeri temizler.

Ağız kokusunu giderir, tatlandırıcı olarak kullanılabilir, cildi iyileştirir.

Kronik yorgunluk sendromunu hafifletir, bağırsak mikroflorasını yeniler, yağları düşürür.

Tüm organ ve sistemlerin genel temizliği, alerjiler üzerinde iyileştirici etkisi vardır, detoksifiye edicidir.

Ürün bileşimi: Gül yaprağı özü, oligosakkaritler, oligoksiloz,  stachyose, fruktosan.
Ambalaj Standardı: Tüp 120 gr.
Nasıl kullanılır: Meyve ezmesi “Rose Phoenix”, kısıtlama olmaksızın tüm insan grupları için uygundur. Bir çay kaşığı yemeklerden yarım saat önce doğrudan ağızdan yada bitki çayı ile karıştırılarak kullanılabilir.

Kullanım tavsiyesi:

Kür: En az 7-14 gün. Uzun süre kullanılabilir.
Yetişkinler: Yemeklerden 30 dakika önce günde 1 ila 3 çay kaşığı doğrudan ya da ekmeğe sürerek.
Çocuklarda: Yeni doğanlar ve bebeklerde – beslenme sırasında meme ucunda veya biberon ucunda günde 1 damla;1-3 yaş: 0,2 ila 1 çay kaşığı;4-10 yaş: Günde 1-3 çay kaşığı.

Önerilen: Rosa Phoenix meyve ezmesi, kısıtlama olmaksızın tüm insan grupları için uygundur. Şeker yerine gıda amaçlı kullanılabilir, düzenli kullanım mümkündür. Yaşlılar ve çocuklar için uygun fiyatlı ve vazgeçilmez bir sağlık ürünüdür.

Ürünün Genel Faydaları

  • Yararlı bağırsak mikroflorasının miktarını arttırır, disbakteriyoza yardımcı olur, insan vücudundaki gastrointestinal sistemin fonksiyonlarını sıtabilize eder ve geliştirir.
  • Sindirim suyunun salgılanmasını düzenler, gastrointestinal sistemde sindirimi ve emilimini aktive eder, ishale yardımcı olur. Bağırsakları genç tutar, bağışıklığı artırır.
  • Vücudun yaşlanmasını yavaşlatır.
  • Bu ürünün bileşimindeki gül çiçeği özü, temizleyici bir karaciğere ve genel bir kozmetik etkiye sahiptir. 
  • Bu üründe bulunan bifid faktörü, vücuttaki faydalı mikrofloranın içeriğindeki hızlı büyümeye ve artışa katkıda bulunur.
  • Kozmetik bir etkiye sahiptir.
  • Alerjiler ve yaşlanan kaslar üzerinde net bir etkisi vardır. “Dışsal, içsel etkiler” ilkesine uygun olarak, yaşlılık lekelerini çözebilir, melanin yıkımını ve metabolizmasını harekete geçirebilir ve kişinin beyaz, elastik, sağlıklı bir cilde sahip olmasını sağlar;
  • Toksinleri gidermek için bağırsak temizleyici olarak, kabızlık için, kilo vermek için kullanılır, ağız kokusu ve ter kokusunu giderir.

Rose Phoenix Pasta Bileşenleri ve Etkileri:

1. Sağlık etkisi :

Rosa Phoenix meyve ezmesinin aktif kullanımı disbakteriyoz için faydalıdır. Macun, faydalı bağırsak mikroflorasının miktarını arttırır, vücuttaki gastrointestinal sistemin fonksiyonlarını stabilize eder ve geliştirir. Sindirim suyunun salgılanmasını düzenler, gastrointestinal sistemde sindirimi ve emilimini aktive eder, ishale yardımcı olur. Ayrıca meyve ezmesi bağışıklığı iyileştirir, vücudun yaşlanmasını yavaşlatır, kozmetik bir etkiye sahiptir, alerjilerle savaşır ve yaşlanan kaslar üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. “Dış, iç etkiler” ilkesine uygun olarak, yaşlılık lekelerini çözebilir, melanin yıkımını ve metabolizmasını harekete geçirebilir ve kişinin elastik, sağlıklı bir cilde sahip olmasını sağlar. Toksinleri gidermek için bağırsak temizleyici olarak, kabızlık için, kilo vermek için kullanılır, ağız kokusu ve ter kokusunu giderir.

2. Stachyose:

Sindirilemeyen şekerleri ifade eder. Yendiğinde, bifidobakteriler ve diğer faydalı mikrofloralar tarafından kullanılmak üzere gastrointestinal sisteme girer. İyileştirici işlevi, bifidobakterilerin bölünmesini uyaran bifidobakterilerin rolüne ek olarak, bağırsaklardaki durumdaki kapsamlı bir iyileşmede de ifade edilir:

3. Oligoksiloz aşağıdaki fizyolojik fonksiyonlara sahiptir:

*Faydalı bağırsak florasını aktive eder.*Bağırsak fonksiyonunu iyileştirir. *Dışkı salgılarının yumuşak bir kıvamını korumanıza izin verir.

4. Oligosakkaritler:

Yararlı bağırsak mikroflorasını aktive eder, kabızlık durumunu iyileştirir, karaciğer ile ilgili koruyucu bir işlevi vardır. Kolesterol seviyelerini düşürür, kolon kanserini önler, vücut tarafından vitamin üretimini uyarır.

5. Gül çiçeği özü:

“Çin özet farmakopesi” adlı eski kaynağı, gülün “hayati enerjiyi düzene soktuğunu, olumsuz duyguları ortadan kaldırdığını, karaciğer ve mide ağrısına, romatoid artritine, hemoptizi, menstrüel bozukluklar, beyaz akıntı, kanlı cerahatli ishale yardımcı olduğunu belirtir. Dizanteri, zehirlenme ve diğer semptomlarda etkildir.

YARARLI BAKTERİLERİN ÖNEMİ

İnsan sindirim sistemi çok sayıda bakteri için bir sığınaktır. Geleneksel olarak, yararlı, zararlı ve nötr olarak ayrılabilirler. Vücudunda daha faydalı bakteriler çoksa kişi sağlıklı görünür. En yararlıları, bağırsaklardaki besinlerin emilimini aktive eden, bağışıklığı artıran, kabızlık ve ishali tedavi eden, kandaki yağ seviyesini düşürmekten, patojenik bağırsak florasının ve paslandırıcı bakterilerin büyümesini yavaşlatmaktan sorumlu olan bifidobakterilerdir.

Bir bebeğin dünyaya gelmesinden birkaç saat sonra bağırsaklarında bifidobakteriler ortaya çıkmaya başlar. 1-2 hafta sonra, bifidobakteriler bağırsakta mutlak liderlik kazanır. Bu bebeklerde güçlü bağışıklığın ana nedenlerinden biridir. Yaşla birlikte vücuttaki bifidobakterilerin sayısı azalır ve bu yer asla boş kalmaz. Bu nedenle çeşitli patojenik bakteriler bağırsaklara yönelir.

Yetişkin bir organizmada bifidobakterilerin etkisini nasıl aktive edebilir ve büyümelerini ve bölünmelerini nasıl teşvik edebilirsiniz? Akla gelen ilk şey canlı mikroflorayı tüketmek. Bununla birlikte çalışmalar, canlı mikrofloranın doğrudan alımının, insan gastrointestinal sisteminin duvarlarında koloniler oluşturmasına izin vermediğini göstermiştir. Bu besin insan vücudu tarafından emilmez, bu nedenle ağızdan alındığında doğrudan sindirim sistemine girer ve bifidobakterilerin büyümesini ve aktivitesini uyarır. Bu bağışıklığı artırır, hastalık olasılığını azaltır.

Uyarı: Buradaki bilgiler ürünün diğer ülkelerdeki resmi paylaşımlarından alıntıdır. Türkiyede yasal prosedür gereği ürün sadece bir gıda takviyesi niteliği taşımaktadır.

***

Fruit paste “Rose Phoenix

Product composition: Rose petal extract, oligosaccharides, oligoxylose, stachyose, fructosan. Does not contain sugar.
Packing standard: tube 120 gr.
Shelf life: 18 months.
Storage method: In a dark cool place.
How to use: Fruit paste “Rose Phoenix” is suitable for all groups of people, without restrictions. Reception half an hour before meals from one teaspoon to one tablespoon. It can be used directly orally or spread on bread, stirred in tea.
The course is at least 7 – 14 days. It can also be used for a long time.

About the product

The human gastrointestinal tract becomes a haven for numerous bacteria. Conventionally, they can be divided into useful, harmful and neutral. If there are more beneficial bacteria in the body, a person looks healthy. The most useful are bifidobacteria, which activate the absorption of nutrients in the intestines, increase immunity, treat constipation and diarrhea, are responsible for lowering the level of fats in the blood, slow down the growth of pathogenic intestinal flora and putrefactive bacteria, etc. A few hours after the birth of a baby into the world in his intestines bifidobacteria begin to appear. After 1–2 weeks, bifidobacteria acquire absolute leadership in the intestine. And this is one of the main reasons for strong immunity in babies! With age, the number of bifidobacteria in the body decreases, and a holy place is never empty, so various pathogenic bacteria tend to the intestines.How can you activate the action of bifidobacteria in an adult organism and stimulate their growth and division? The first thing that comes to mind is to consume living microflora inside. However, studies have shown that the direct intake of living microflora does not allow it to create colonies on the walls of the human gastrointestinal tract – if you stop such an intake, then the advantage of living microflora immediately stops. That is why scientists have developed a special food for bifidobacteria – bifidofactor. This food is not absorbed by the human body, therefore, when taken orally, it enters the digestive tract directly and stimulates the growth and activity of bifidobacteria. This improves immunity, reduces the possibility of diseases.

Open chat
WhatsApp
Merhabalar👋
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?