TAMPONLAR (Prenses İncisi)

TAMPONLAR (Prenses İncisi)

Kadın rahmini arındırmak için orijinal tamponize kapsüller, geleneksel Çin tıbbının ana mekanizmalarının birleşimi sonucu özel bir ürün olarak üretilmiştir. Antibakteriyel, antienflamatuar ayrıca antibakteriyel ve antipiretik etkilere sahiptir. Toksinleri temizler, vajina ve uterusu daraltır, rengi korur, gençleştirme sağlar.

Çürüme süreçlerini ortadan kalkar, meridyen kanallarını etkili bir şekilde temizler, cildi parlak hale getirir.

Endokrin sistemini düzenler, cinsel isteği arttırır, cildi beyazlatır, salgı sistemini uyarır.

Doğrudan vajinal lezyonların odağının hedeflenen tedavisi yoluyla, ön ve arka meridyenleri açar, Yin-yang dengesini normalleştirir. Vücudu temizler ve detoksifiye eder, kanı arındırır.

Ürün İçindekiler: Ejder Ağacı Tohumu Özü, Ravent Kökü, Kurutulmuş Olgun Monnier Kökü Meyveleri, Hoş Sözde Karaçam, Akasya Catechu,
Aspir Boyası, Yanmış Şap, Sarımsı Sophora, Bornean Kafuru, Japon Gircha, Boraks ve TCM’nin Diğer Nadir Bitki Bileşenleri.
Ambalaj standardı: 6 kapsül/paket, 1 g/kapsül.

Uygulama şekli:

 • Folyo torbayı açın, paketin durumunu ve topların üzerinde ip olup olmadığını kontrol edin.
 • Vajinayı durulayın ve kurulayın. Tek kullanımlık hijyenik eldivenler kullanarak, tamponlanmış kapsülü ipliğin ucunu dışarıda bırakarak vajinaya yerleştirin.
 • Kapsülü içeride bırakın, her 3 günde bir değiştirin; kapsülü çıkarırken ipliği çekmek, vajinayı ve vulvayı yıkamak kolaydır.
 • Her seferinde 1 kapsül kullanılmalı. İdeal kür için 6 tampon kullanılmalı.

Kanlı akıntılı lökore, vajiniti, vajinadan özel bir koku, mantar kolpitisi, pelvik kavite iltihabı, adneksit, vulvar kaşıntı, servikal erozyon, adet düzensizlikleri ve ağrılı adet kanaması, doğum sonu kanamada kullanılması önerilir.


Uyarılar:

1.Harici kullanım içindir.

2.Hamile kadınlar ve bakirelere tavsiye edilmez.

 3.Menstrüasyon ve emzirme döneminde kullanmayı bırakın.

4.Kürtajdan sonra ve vücudun alerjik reaksiyonları ile dikkatli kullanın.

 5.Ürün ilaç değildir.

6.Tampon kullanımı sırasında cinsel ilişkiye girmeyiniz.

Ürün Avantajları

Kendi kendine teşhis: 1 tampon Prenses incisi kullanımı, jinekolojik bir hastalığın varlığını belirlemenizi sağlar.

Kendi Kendini Temizleme: 1 tampon Prenses incisi kullanarak rahim boşluğunu toksinlerden ve yabancı maddelerden temizlemeye yardımcı olur.

Kendi kendine tedavi:
 Tamponları, rahim fibroidleri, servikal erozyon, yumurtalık kistleri ve kadın rahminin çeşitli iltihaplı hastalıkları için adjuvan tedavi olarak çalışır.

Kendini gençleştirme: Tamponları, sarılık, koyulaşma ve donuk cilt rengi, yaşlılık lekeleri, kuru cilt, kırışıklıklar ve diğer semptomlarla yüz derisinin durumunu hızla iyileştirir.

Önleme: Ayda en az bir kez uygulayın. Jinekolojik hastalıkların etkili bir şekilde önlenmesinde aynı zamanda vajinanın daralmasına da katkıda bulunur, vajinal tonu iyileştirir.

Tamponların Genel Etkileri:

1. Arındırma eylemi:

Vajinit, servikal erozyon, uterus prolapsusu, leucoreal koku, pelvik inflamasyon, adneksit, uterus fibroidlerinin etkili önlenmesi ve erken adjuvan tedavisi ve mantar enfeksiyonlarının neden olduğu jinekolojik hastalıkların tedavisinde etkilidir.

2. Uterusun toksinlerden temizlenmesi:

Küçük bir elektrikli süpürge gibi benzersiz bir adsorpsiyon detoksifikasyon yöntemi kullanarak kadın genital bölgesinde periyodik olarak biriken ölü doku parçalarını, adet sırasında kan kalıntılarını, oluşan toksinleri ve diğer kalıntıları hızla ortadan kaldırır. Bir kadının rahminde hoş olmayan ve spesifik kokuları ortadan kaldırır. Mantar enfeksiyonlarının kaynağını ortadan kaldırır, metabolizmayı uyarır, kök hücre üretimini harekete geçirir, kadınlık hormonlarının salgılanmasını uyarır ve üreme organlarının normal fizyolojik işlevlerini geri kazandırır.

3. İyileşme:

Erozyon ve pürülan maddenin uzaklaştırılmasıyla eş zamanlı olarak, nekrotik hücreleri de eski haline getirir. Glandüler sekresyonu uyarır; serviks ve vajina dokularındaki düzensizlikleri onarır, pürüzsüzleştirir. Pürüzsüzleştirir ve nemlendirir, elastikiyeti ve vajinal duyarlılığı geri kazandırır, doğum sonrası uterusun kasılmasına yardımcı olur, hasarlı doğum kanallarını onarır ve organların iç ortamının sağlıklı bir mikroflorasını korur ve tamamen yeniler. .

4.Kısırlık Tedavisi:

Tamponize kapsüller, fallop tüplerinin tıkanması ve vajina iç ortamının asit-baz dengesinin kaybolması sonucu oluşan kısırlıkta düzenleyici ve temizleyici etkiye sahiptir.

5. Yaşlanmayı geciktirme:

Ölü hücreleri onarır, salgıyı uyarır, rahim ve vajina esnekliğini geri kazandırır, vajinal kasılmayı teşvik eder, hassasiyeti arttırır, cinsel isteği iyileştirir, sanki bakire durumuna geri döner gibi, böylece cinsel yaşam kalitesini iyileştirir. Menopoz sürecini geciktirmeye yardımcı olur, vajinal kuruluk, cinsel istek eksikliğini giderir, sinirlilik duygularını ve diğer semptomları ortadan kaldırır.

6. Kozmetik etki:


Kadın genital organlarının normal fizyolojik fonksiyonlarını iyileştirir ve eski haline getirir, kan dolaşımını hızlandırır ve bağışıklık hücrelerini harekete geçirir, endokrin bezlerinin çalışmasını düzenler, yaşlılık lekelerini giderir ve rengini değiştirir, cildi tamamen beyazlatır, parlak ve kırmızı yapar, kırışıklıkları azaltır ve bu nedenle bir kadına tükenmez bir çekicilik verir.

7. Rehabilitasyon:

Tamponize kapsüller, hastalıklar için bir adjuvan tedavi olarak ve ayrıca hastalıklar için koruyucu bir önlem olarak kullanılır. Adet bitiminden sonra 1-2 kapsül kullanımı metabolizmanın normalleşmesine, kadın hastalıklarının hafifletilmesine ve sağlıklı canlılık sağlanmasına yardımcı olacaktır.

8. Kısırlık Tedavisi:

Tamponize kapsüller, fallop tüplerinin tıkanması ve vajina iç ortamının asit-baz dengesinin kaybolması sonucu oluşan kısırlıkta düzenleyici ve temizleyici etkiye sahiptir.

***Tampons “Guifei Bao”

Product Ingredients: Dragon Tree Seed Extract, Rhubarb Root, Dried Ripe Monnier Root Fruits, Pleasant Pseudo Larch, Acacia Catechu,
Safflower Dye, Burnt Alum, Yellowish Sophora, Bornean Camphor, Japanese Gircha, Borax and Other Rare Plant Components of TCM.
Packaging standard: 6 capsules/package, 1 g/capsule.
Shelf life: 24 months.
Storage method: Tightly closed, in a dry, dark, cool place.

Cells are restored, the body is cleansed and detoxified, narrows the vagina and uterus 

;
The processes of decay are eliminated, effectively clear the meridian channels 

, make the skin radiant ;Regulate the endocrine system, improve sexual desire, whiten the skin;

Clears toxins and removes toxins , relieves vaginal dryness , stimulates secretion ;

About the product

FOHOW Princess Pearl, the original tamponized TCM medicated capsules for purifying the female womb, has its origins in one of the four ancient Chinese legends about the most beautiful women in China – the legend of Yang Gui Fei.The principle of healing: the action of Guifei Bao FOHOW tamponized capsules corresponds to the main mechanisms of traditional Chinese medicine, where through targeted therapy of the focus of direct vaginal lesions, it opens the anterior and posterior meridians, normalizes the balance of yin-yang, cleanses and detoxifies the body, purifies the blood (normalizes the function of the spleen) , restores (regenerates) cells, eliminates the processes of decay.Tamponized capsules have antibacterial, anti-inflammatory, as well as antibacterial and antipyretic effects; cleanses of toxins and removes toxins; narrows the vagina and uterus; retains color, returns “young years”.

Indications and doses

Mode of application:

 • Open the foil bag, check the condition of the package and the presence of a string on the balls.
 • Rinse and dry the vagina. Using disposable hygienic gloves, place the tamponized capsule into the vagina, leaving the end of the thread outside.
 • Leave the capsule inside, change every 3 days; when removing the capsule, it is easy to pull the thread, wash the vagina and vulva.
 • Each time 1 capsule, health course – 6 capsules.

Recommended for use in leukorrhea with bloody discharge, age-related and Trichomonas vaginitis, a specific smell from the vagina, fungal colpitis, inflammation of the pelvic cavity, adnexitis, vulvar pruritus, cervical erosion, menstrual disorders and painful menstruation, postpartum hemorrhage, lochiorrhoea, as well as age spots and acne. Notes:

 1. For outdoor use!
 2. Pregnant women and virgins are not recommended.
 3. Discontinue use during menstruation and lactation.
 4. Use with caution after an abortion and with allergic reactions of the body.
 5. The product is not a drug

Product Benefits

Self-diagnosis: the use of 1 tampon Fohow Princess Pearl allows you to determine the presence of a gynecological disease.

Self-Cleansing: Using 1 tampon Fohow Princess Pearl helps cleanse the uterine cavity of toxins and impurities.


Self-therapy:
 Guifei Bao tampons work as adjuvant therapy for uterine fibroids, cervical erosion, ovarian cysts and various inflammatory diseases of the female womb.

Self-rejuvenation: Guifei Bao tampons quickly improve the condition of the skin of the face with yellowness, darkening and dull skin color, age spots, dry skin, wrinkles and other symptoms.

Prevention:apply at least once a month – do effective prevention of gynecological diseases; the product also contributes to the narrowing of the vagina, improving vaginal tone.

Product Benefits

Self-diagnosis: the use of 1 tampon Fohow Princess Pearl allows you to determine the presence of a gynecological disease.

Self-Cleansing: Using 1 tampon Fohow Princess Pearl helps cleanse the uterine cavity of toxins and impurities.


Self-therapy:
 Guifei Bao tampons work as adjuvant therapy for uterine fibroids, cervical erosion, ovarian cysts and various inflammatory diseases of the female womb.

Self-rejuvenation: Guifei Bao tampons quickly improve the condition of the skin of the face with yellowness, darkening and dull skin color, age spots, dry skin, wrinkles and other symptoms.

Prevention:apply at least once a month – do effective prevention of gynecological diseases; the product also contributes to the narrowing of the vagina, improving vaginal tone.

Open chat
WhatsApp
Merhabalar👋
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?